Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mi az oka, ha valaki testi,...

Mi az oka, ha valaki testi, szellemi fogyatékossággal születik? Pl előző életében nőket erőszakolt?

Figyelt kérdés
2019. márc. 16. 05:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
74%
...és ha lányként születik, akkor férfiakat erőszakolt?
2019. márc. 16. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem e felfogás rendkívüli mértékben káros, én is fogyatékossággal élő vagyok (vak) és időnként hallgatom ezen elmélet hívőitől: "mit követhettem el előző életemben"...
2019. márc. 16. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
53%

Nincs oka.

Felejtsd el az efféle baromságokat.

2019. márc. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
88%

Nincs ilyen oka.

Balszerencséje volt a genetikai lottón, ennyi.

2019. márc. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
79%
Lehet azért,mert a terhesség alatt a kismama sokat cigizet,ivott (szeszt) vagy károsan élt.
2019. márc. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
0%
#1 ferfiak a fogyatekosok
2019. márc. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
49%

Mi az összefüggés? Hogyan tanulod, hogy ne tedd azt ha fogyatékos életet élsz?


Az oka, hogy olyan tanulnivalója van, amihez ez a legalkalmasabb helyzet.

Szellemi fogyatékosság más. Ez mentális.., amit az emberek szelleminek neveznek manapság. Régen( helyesen) úgy értették, hogy bölcstelen vagy. Szellemi fogyatékosság pl ha nem tudsz mély érzelmeket produkálni, vagy rendesen empatizálni.

2019. márc. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
58%
Ami szerintem történik: Minden lélek saját maga választja meg a testét milyen testben szeretne leszületni. Tehát saját döntése az, hogy az adott életben ő testi vagy értelmi sérült emberként szeretne élni. Hogy konkrétan mit tett ami miatt ezt a testet választja, erre nem tudok válaszolni, de hiszem, hogy oldja a karmáját ezzel az élettel. Én úgy gondolom, több "rossz" előző élete volt ami miatt most ilyen döntést hozott. Hiszem azt is, hogy egy ilyen gyermek nem véletlenül születik az adott szülőkhöz. Hiszem, hogy ezt a lelkek előre megbeszélték (leszületés előtt) hogy most ebben az életben ilyen felállásban lesznek együtt, segítve egymás lelki fejlődését-karma oldását.Írom mindezt úgy, hogy nekem is van egy 19 éves sérült gyermekem.
2019. márc. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
57%
Amit a gyermekem kapcsán hozzáfűznék: nem tud beszélni, csak szavakat tud mondani. Olyat tudok nála elképzelni, hogy miért választotta ezt a testet, hogy esetleg olyan titkokat fecsegett ki, amivel sok embernek ártott. Most olyan életet választott, hogy véletlenül se tudjon a beszédével másoknak ártani. - tehát én ilyen vonalon próbálom megfejteni az adott fogyatékosság "miértjét", hogy miért pont a beszéd nála a probléma... Vakoknál - látott valamit és mégsem tett ellene semmit, hogy megtörténjenek bizonyos dolgok - most nem akar látni... és így tovább... De ezek persze csak az én eszmefuttatásaim, én ilyen okokat tudok elképzelni.
2019. márc. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
51%
pedig de, ezek mind előző életből vagy életekből hozott “ bűntetések”. Mindig céljuk van. Elfogadás, megértés, továbblépés / fejlődés.
2019. márc. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!