Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Igaz lehet ez a "hírhedt"...

Igaz lehet ez a "hírhedt" történet a halál utáni létről?

Figyelt kérdés

Kovács Magyar András, aki főtáltos és a "Magyar" vezetéknevet pár éve vette fel egy érdekes történetet mesélt a halálutáni életről. A Zenit TV-n volt a milleneum környékén a műsor. Akkor nem foglalkoztam a történettel, de azóta sok helyen olvastam erről és érdekelne szakértők, akár tudománnyal foglalkozók véleménye is.


András azt mesélte, hogy nagyon sok szellemmel volt dolga. Abból él meg, hogy beteg embereken ragadt szellemeket küld vissza a másvilágra vagy a mennyekbe. Emellett radiesztéta, vízugárzást mér, ami megbetegít. Szóval a lényeg ami megfogott, az pedig a következő :


Járt valahol Belgiumban ahol több magyar család hívta, hogy szellemet űzzön el a lakásból. András tisztánlátó médium, aki látja is a szellemeket. Úgy ahogy vannak mindet, nem csak azt aki egy emberre ragadt. Ott sétálnak a köztereken meg a temetőkben. Sok belecsimpaszkodva él még élő emberekbe akiknek leszívják az energiáját, ezzel megbetegítve. Egyszercsak egy mezőn látja, hogy az emberek (szllemek) lövészárkokban lövik egymást.


Szóba elegyedett egy két ott kuporgó szellemmel, akik először csodálkoztak hogy kerül oda fegyver, zubbony nélkül. Majd elmondták hogy a világháborúban csatáznak a németekkel. András elmondta, hogy a szellemek nem tudták hogy ők meghaltak. Gránát levitte a fejét az embernek, de nem is tudta hogy meghalt. A szelleme átkerült a köztes létbe a többi halottéval, akik szintén nem tudták hogy már nem élnek és ugyanúgy folytatták az egymásra lövöldözést ahogy kell a háborúban. Az elhunyt német szellemekkel háborúztak 1815 óta. Amikor felkelnek mivel nincsen agyuk nem ugrik a következő napra az emlék, mint új emlék nem tárolódik és a szelleme úgy éli meg minden napját mintha az lenne az utolsó. Ugyanúgy lövöldöztek egymásra száz éven át a közteslétben, mint amikor még éltek. Miután András elmondta, hogy már vége a háborúnak nem hitték el.


Sok helyen hallani ezt az elképzelést, hogy nem is tudunk róla ha meghalunk és tovább élünk a köztilétbe itt a Földön, mint normálisan. Pl egy idős szenilis ember honnan is tudná hogy már nem él? Élete utolsó éveiben képzelgései vannak. Honnan tudja, hogy amikor már nem él az már a túlvilág vagy csak egy éber képzelgés? Mi van ha nem megy el a fénybe, hanem évszázadokig ugyanúgy fog élni? Van egy ilyen félelem az emberben, hogy meghal és mondjuk nem is veszi észre, ugyanúgy él tovább. Közben évezredek telnek el. A nap bekebelezi a Földet az Androméda galaxis összeütközik a tejúttal azaz a galaxisunkkal és megsemmisül a naprendszer és még mi mondjuk ugyanúgy gyilkoljuk egymást egy háborúban a szellemsíkban örökkön örökké ahelyett hogy leszületnénk?



2019. ápr. 30. 09:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%

A lélek nem szenilis, csak sz agy :)

A főtáltos úr valószinűleg sok maniókagyökeret rághatott és vizionált :)

2019. ápr. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%
Aki ezt elhiszi, az igencsak ostoba valakit - a "fötáltos" meg jól megszedi magát az ilyen emberek kihasználásával!
2019. ápr. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Volt alkalmam a főtáltossal beszélgetni. Életem meghatározó élménye volt. Hívő lettem. Addig nem hittem, hogy vannak ekkora barmok, de őt hallgatva megvilágosodtam. Az emberi hülyeség határtalan.
2019. ápr. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
6%

Egyet értek veled #3. Az emberi hülyeség határtalan. És a szűklátókörűség is. Nekem érdekes volt ezt elolvasni. Jó benne van a pakliban, hogy András kamuzik, de ugyan ennyire lehetséges az is hogy nem.

Csak ha valami ismeretlen az emberek számára, akkor az már biztos nem is létezik, csak kamu!!!

Elég szomorú, hogy ennyire szűk látókörűek az emberek.

2019. máj. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen nincs hogy nem veszi észre hogy meghalt. Ez egy baromsàg.
2019. máj. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Már hogy venné észre hogy meghalt ? Gondolj bele. Egy idős ember már eléggé szenilis. Lát meg hall minden félét. Haláa előtt egy héttel meg kinyílik az asztrálvilág. Látja az elhunytak szellemét meg még ki tudja mit vízionál az érelmeszesedés miatt.


Most amikor meghal, honnan tudja hogy nem él már? Semmi változást sem tapasztal. Továbbra is szellemeket lát meg hangokat hall mint előző nap. Tudja hogy szokott hallucinálni, honnan tudja hogy most sem haluzik ? Azt hiszi még él.


Az a katona meg akinek levitte a fejét a gránát honna tudja hogy már nem él? Látja a fényt fent, amiről azt hiszi valami bomba vagy jelzőfény. Nem tudja hogy oda kell menni. Azt hiszi tovább tart a háború. Körülveszik az elhunyt bajtársak, akiket szintén szétlőttek egy órája. Naná hogy együtt harcolnak tovább. Kovács Ansrás szerint ugyanúgy folytatódnak a harcok Verdunben meg mindenhol az I.világháború helyszínein. AKi látja a szellemeket Kurksznál meg Waterloonál megnézheti ma is a harcokat

2019. máj. 6. 10:10
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Te hülye vagy, ilyen nincs. Ha meghalsz mindenféle testi betegségtöl megszabadulsz ez az egyik. A màsik meg làtod a sajàt tested meg mindent magad körül nincsenek fizikai korlàtok. Szóval ilyen nincs ez fszsag. Ebböl is làtszik kamu a csàvó. És én többet nem irok ide mert hülyéket nem igen lehet meggyözni.
2019. máj. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 nopeman114 ***** válasza:
10%
Miért lenne? Végig sem olvastam,mert tudom ,hogy hülyeség az egész poszt. Sok esetben idióta kitalálja a marhaságot, a többi birka meg egy második esély reménye miatt elhiszi ...
2019. máj. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
19%

100 év, ezer, nap felrobbanás galaxis egyesülés.

Általában hamar beszedik az ilyet. Fontos, hogy nagyon komolex, mi alapján fog valaki érzékelni halála után.

Az olyanokkal történik, akikkel sorsszerű a fejlődéséért. Ez olyan mintha fogyatékosnak néznéd a fentiekett, akikhez képest egy kavics se vagy.


Ui:nincs örökkön örökké tartó fejlődésmentesség.

2019. jún. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
55%
Igaz!
2020. szept. 8. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!