Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lehetséges, hogy azért van...

Lehetséges, hogy azért van szar életem, mert egy előző életemben rossz voltam és reinkarnálódtam?

Figyelt kérdés
A növényeknek van lelkük?

#lélek #reinkarnációdásoság
2019. máj. 27. 19:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
Nem lehetséges. Minden ami korlátoz a te birtoklási vágyadban ereszt gyökeret és ez a vágy ad neki erőt, hogy növekedjen. Félsz bizonytalannak lenni, mint mindenki más, ha elfogadod, hogy semmit sem uralsz, birtokolsz, irányítasz vagy tudsz, a legerősebb bizonyosság marad csak benned. Ezek a dolgok arra késztetnek, hogy elhagyd a helyed, elhagyd a jelent, vagyis azt az állapotot amiben képtelenek irányítani és tápláltatni magukat.
2019. máj. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Maltodextrin ***** válasza:
3%
Nincs olyan, hogy előző élet. Hiába, hogy az anyag és az energia nem vész el, de akkor sincs ilyen.
2019. máj. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak nagyon bölcs amit írtál.

Második válaszoló kicsit szűk látókörű vagy.Miért ne lehetne ? Igazából semmit se tudunk ,hogy miért van.

2019. máj. 27. 19:38
 4/12 anonim ***** válasza:
36%

HA van reinkarnáció, akkor az akkori tetteid okozatai jelen vannak mostani életedben, (Karma)

Ez nem azt jelenti, hogy mostani pocsék életed az előzőkben vétett hibáid számlájára írhatod!

Mostani életed azért szar, mert lustaságod miatt nem változtatsz rajta.

2019. máj. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Van anövényeknek lelke.Igen, lehetséges, hogy rossz fát tettél a tűzre és most vezekelsz.
2019. máj. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Ennyire rossz Hollandia?
2019. máj. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%

Azért van, mert ilyen irányba alakultál.

Mindennek van lelke.

2019. máj. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Még a pohárnak is van lelke. A lélek az életenergia, ami mindent egyben tart. De ne úgy gondolj a lelkedre, mint ami a tiéd. Nincs te, nincs én. Nincs te lelked, nincs én lelkem. Nincs elkülönülés. Csak a forma, a fizikai világ szintjén tűnik úgy, mert a testünk látszólag elkülönül. De csak látszólag, mert a fizikai világ mögött most is egységben vagyunk mindennel, ami csak létezik az Univerzumban. Tehát maga vagyunk az Univerzum.

Egyébként nem létezik rossz, ahogy jó sem. A dualitást az emberi elme hozza létre a gondolkodás során. Minden, ami van, az a teljesség része, tehát se nem jó, se nem rossz.

2019. máj. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szeretném ha tudnád másik 56%-os válaszoló, hogy addig játszhatod a szerepem ameddig jólesik engem nem zavar, gondolom már nagyon sok dolgot tudsz rólam ami szintén nem zavar. Ezzel azt szeretném mondani, hogy azt a rengeteg értékes időt amit ezzel töltesz a szemétbe hajítod. Lehet ezek életed legszebb évei lennének ha nem velem foglalkoznál és nem kötném le a figyelmed azokat a dolgokat illetően amik az orrod előtt vannak és boldoggá tennének. Ha a barátaidnak akarsz megfelelni tedd azt, de majd jusson eszedbe, hogy mit tettél olyanokért akiket csak addig érdekelsz amíg ezt teszed.
2019. máj. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9

Két 56%-os is van. Rám gondolsz, vagy az elsőre?

2019. máj. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!