Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mit tegyek ha 22 évesen...

Mit tegyek ha 22 évesen nagyon öregnek érzem magam?

Figyelt kérdés
Járok pszchiáterhez de nem ezmiatt, hanem pánikbetegség miatt. Az elmúlt 2-3 évben érzem ezt, és mennél jobban öregszem annál jobban érzem magamon. Testben és lélekben is ezt érzem. Bocs a helyesírásért de tényleg már belefáradtam mindenbe. Köszi.

2019. jún. 15. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:
48%

Menj nyugdíjba!:)

Keress passzív jövedelmet, élj jogdíjakból, és utána csak hintázz, nézd a mókusokat, meg ilyenek.:D

2019. jún. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

Hát akkor én mit szóljak 40 felett???

Fogadd el magadat úgy ahogy vagy. Állj tükör elé és minden nap 50x ismételd el a saját szemedbe nézve, hogy "Szeretem és elfogadom magamat olyannak amilyen vagyok!!"


Rendben? Hidd el, a pozitív megerősítések csodát tesznek.

2019. jún. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is sokáig jártam hasonló cipőben, de azért így mára valamennyire sikerült kilépnem belőle. Bár időnként elég oregnek érzem magam, pedig csak 25 múltam :D

Igyekszem élvezni az életet és sok dolgot figyelmen kívül hagyni és ez vagy bejön vagy nem. Általában azért működik.

Fejben kell mindent eldönteni és elhatarozni és akkor lehet mindenen segíteni.

Persze, az is jó dolog, hogy ha az ember egy szakembernek kitudja beszélni ezeket.

2019. jún. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Én 21 vagyok és ezt nagyon átérzem. 18 éves koromban elkezdtek fájni a csontjaim. 20 voltam, mikor már az egész csontvázam fájt, ráadásul minden nap. Nehezemre esett mozogni, fájdalomban éltem. Rendesen durvább voltam, mint egy 70 éves néni. Természezesen társult hozzá migrén is, hányinger, szédülés, erőtlenség érzés... Most gyógyszeres terápián vagyok, sokkal jobban érzem magam a bőrömben. Viszont néha még így is visszatérnek a fájdalmak... Meg az állandó nihil se fiatalít meg. Amúgy fiatalosnak nézek ki, gyakran elkérik a személyimet a korom miatt. Az ember nem is gondolná...
2019. jún. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Ha valóban bele lennél fáradva, akkor már rég elengedted volna ezeket az illúziókat.
2019. jún. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

es orvos kivizsgalt mar rendesen teljeskoruen?

orvos! nem pszichiater


tudod szokasos mindenfele egeszsegugyi kivizsgalasrol van szo


emelett mi terhel tegdet?

probald letenni azokat amit lelehet es vidd csak a sajat keresztedet amit koteleseged vinni

kolocokat ne vigyel epp eleg mindenkinek a maga keresztje,


itt nem masok keresztjenek viveveseben segiteserol van szo mivel az mindenki kotelesegebe tartozik

de errol is lemondhatsz pl. ha ugy konyitenel magadon


eletvitelbeli dolgokra gondoltam, ha szelsosegekbe esel, egeszsegtelenul elsz

ha netan meg is vagy gyozodve hogy milyen egeszegesen stb.

2019. jún. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

athato brahmasmi

Vagyis az emberi születés célja: tudakozódni az Abszolúlt felől! Most, hogy végre elértük ezt az emberi születést, itt az ideje! Ez nem a számoktól függ! Mi más lenne az emberi élet értelme, mint értelmes kérdéseket feltenni?

Mi az élet értelme? Ki vagyok én? Létezik Isten?

Szerintem ezek a legjobb kérdések.

2019. jún. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Jó èleted lehet...
2019. jún. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!