Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hamvasztásnál mi történik a...

Hamvasztásnál mi történik a lélekkel, ha még nem távozott a testből?

Figyelt kérdés
2019. jún. 26. 09:53
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Addigra már távozik.


A halál pillanatában távozik. Akiből még nem távozott, az nem halott. Élőt pedig nem hamvasztanak.

2019. jún. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Akkor már rég nincs kapcsolatban a testtel.
2019. jún. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

távozott.

esetleg a környéken marad, de aztán a teste megszűntével általában visszatér az otthonába.

amennyiben nem megy át.

2019. jún. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%

#3

Otthonába? Mindenhol otthon van.

2019. jún. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
És mi a lélek, ami ugyebár távozik ezek szerint???
2019. jún. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%

#5

Ugyan az az életenergia, ami egy állatban vagy egy kődarabban is ott van. Nincs identitása. Nincs én lelkem, nincs te lelked. Az életenergia csak látszólag különül el "lelkekre". Az egó hiszi azt, hogy neki minden mástól elkülönült lelke van. Az egész Univerzum egy egység. Egy lélek. Nincs elkülönülés.

2019. jún. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
42%

Amikor meghalsz, akkor minden megsemmisül, amit önmagadnak gondoltál. Az egész identitásod, amit születésed óta építgettél magadban.

Honnan tudom? Onnan, hogy életemben "meghaltam", vagyis felébredtem az egóból, és pontosan tudom, hogy mi van utána. Semmi. A halál eltörli az egót, és nem marad semmi, csak a tiszta tudat, aminek nincs identitása. Csak van.

2019. jún. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
21%

6-7#, Nagyon örülök nektek. Áldlak titeket fejlődésetek további szakaszában!

6#, Kettősségről és hármasságról tanulj.

7#, Te erről, miközben azon merengj, mi minden lehet még a te tudásod komplementerében.


Kérdező, megszűnik kapcsolódni a testhez.

2019. jún. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
17%
Évezredek óta "keressük" a lelket, de még senki sem találta meg. Fel kell készülni arra az eshetőségre is, hogy a "lélek" egy valóságalapot nélkülöző vallási-ezoterikus fikció. -> nincs ergo semmi nem történik vele. Az agy és az udegpályák, amik biztosan vannak a halált követően elkezdenek elbomlani, oszlani, mint ahogy megromlik a közértben vett hús hűtés nélkül, és a hamvasztással minden nyoma eltűnik. Isa por es homou vogymuk. Nincs szó lélekről ott sem, már a halotti beszéd keletkezésekor is számoltak ezzel.
2019. jún. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

"Ugyan az az életenergia, ami egy állatban vagy egy kődarabban is ott van." Milyen életenergia lenne egy élettelen kődarabban? A kő nem élőlény.

"Az egész Univerzum egy egység. Egy lélek. Nincs elkülönülés." Az univerzum vagyis világegyetem az egy csillagászati fogalom, szintén nem élőlényre utal.


A hülyeségnek nincsenek határai!

2020. márc. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!