Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hogyan tudnám ezt a karmikus...

Hogyan tudnám ezt a karmikus kapcsolatot megfejteni, megérteni, jobban átlátni?

Figyelt kérdés

Van valaki ( egy férfi ) akivel furcsa kapcsolatban állok... semmi komoly de már az szokatlan hogy egyáltalán ugy alakult hogy beszél tudtunk egymással. Tudom hogy ha ugy vesszük mindenkivel okkal hoz össze az élet... de ez valahogy más. Olyan mintha olyan kapcsolat lenne köztünk ami nem most kezdődött hanem mintha a folytatása lenne valaminek ... Bár az illető részéről nincs szó gyengédebb érzelmekről és én sem erre várok mégis nagyon vonz és valami olyan késztetés van bennem a vele való törődésre amit nem tudok megmagyarázni. Néha mintha teljesen " átudnám venni " az érzéseit és szinte kitalálom a gondolatait.

Az érdekelne hogy ha ez egy karmikus kapcsolat mi a teendő? Hogy tudnám ezt jobban kikutatni ?

Van olyan itt aki pontosabb dolgokat tud mondani két ember karmikus kötődéséről ?


Előre is köszönöm a választ / segitséget !



2019. júl. 15. 00:35
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ne foglalkozz ilyen hülyeséggel, hogy karmikus kapcsolat így meg úgy... Csak élj, és kész.
2019. júl. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Lehetséges, hogy előző életedben ismertétek egymást.

Egy karmikus kapcsolat nem feltétlen a szerelemről szól, lehet egy lecke, tanulás vagy barátság,családtag formájában is.


Hiszed vagy sem én pont most ilyenben vagyok benne és elég megdöbbentő.

(Ha esetleg érdekel a teljes történet leirhatom privátban)


Konkrétan az a lényege, hogy amit az előző életben adtál vagy elvettél azt most vissza kell kapnod vagy adnod, nem tudhatod hogy mi fog következni, csak sodródj az árral, mást nem tudsz tenni, figyelj a jelekre és majd kezdenek kifonódni a szálak

2019. júl. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Az a teendő,hogy élj meg minden vele töltött pillanatot.
2019. júl. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez nagyon egyszerű. Ha karmikus kapcsolat, akkor magától fognak történni a dolgok, nem kell vele kapcsolatban semmit kutatnod. Ha nem, akkor nyilván nem és nem kell erőltetni a vele való kapcsolattartást.
2019. júl. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Túl sokat vársz magadtól, ha azt gondolod, hogy a kettőtök közötti esetleges karmikus kapcsolat gyökerét akárcsak valószínűsíteni tudod. Én ismertem igen fejlett spiritualitású embert, és ő is igazából csak találgatni tudott ilyen kérdésre, s elismerte, hogy ebbe ő sem lát bele. Az is lehet, hogy nem is karmikus a kapcsolatotok, vagyis nem valamilyen egymásra hatás céljából találkoztatok ebben az életben, hanem egyszerűen csak egy lélekcsaládba tartoztok, s ezért vagytok ennyire egy hullámhosszon. De mint mondtam, nincs sok esély, hogy a kérésedre megtaláld a választ, s ezen így nincs értelme a fejedet törnöd sem. Csak örülj ennek a köztetek levő harmóniának, amely áldás, segítség, könnyítés a jelenlegi életed programjában. Ápold a barátságotokat, mint az élet szépséget hirdető virágot!
2019. júl. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
45%

"ha ez egy karmikus kapcsolat"

A karmikus kapcsolat nem úgy értelmezendő, hogy pár évtizeddel ezelőtti halálotok előtti életetekben ismertétek egymást, volt közötök egymáshoz.

A karmikus kapcsolat a ma divatos használat szerint nem jelent mást, mint a szimpátia vagy antipátia oka nem ismeretének magyarázata.

Azt fejtsed meg, hogy mitől szimpatikus az illető.

2019. júl. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!