Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Azt mondják, a gondolatainkkal...

Manócska1 kérdése:

Azt mondják, a gondolatainkkal bevonzunk dolgokat, teremtünk. Ez a helyzet az akaratlan gondolatokkal is?

Figyelt kérdés
bevonzás,teremtés,akaratlan,gondolat

2019. júl. 17. 11:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
40%
A világ nem így működik.
2019. júl. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
A hozzáállásoddal alakítod a sorsod. A pozitív lendület segít a negatív akadályoz
2019. júl. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
61%

Természetesen igen.


1#, előbb tanulj meg gondolkodni.

2019. júl. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
39%
#3 vonzdd be...
2019. júl. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
34%
Természetesen nem, az anyagmegmaradás törvénye elég egyértelmű, soha senki emmit nem tudott mutatni ami kétségbe vonta volna, szóval teremteni semmilyen formában nem lehet.
2019. júl. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
értem,köszönöm
2019. júl. 17. 13:25
 7/16 anonim ***** válasza:
86%

Igen, a gondolat tényleg egy teremtő erő.


Amikor igazán akartam valamit, akkor az megtörtént.

Amikor pedig negatív gondolataim voltak és nem tudtam elhessegetni, mind megtörténtek.


Hasonlít egy kicsit a megtervezett dolgokhoz:

PL: Leviszem a szemetet, azt tudod, hogy lefogod vinni és meg is történik.

Vagy hogy elmegyek vásárolni.


Ha valamiben 100%ig biztos vagy és úgy kezeled mintha már meg is történt volna, rutinszerűen akkor általában beválik.


Vannak vágyakozások is, az olyan dolog, amiről sokat fantáziálsz és akarod, nagyon akarod, de nem valósul meg soha, mert sosem gondolsz rá úgy mintha már előre eltervezted volna.

2019. júl. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%

De persze vannak bizonyos esetek, amikor tenned is kell értük.


Pl ha szerelemes vagy és szeretnél valakit magad mellé és elképzeled, hogy mindenképp megszerezed, a tiéd. Akkor sikerülhet megszerezned, bár gyakran ebbe beleszólhat az egyén szabad akarata.


Pl. ha pénzt akarsz nyerni vagy szerezni valahogy, akkor nem fog csak az öledbe hullani.

akkor játszanod kell mondjuk sorsjegyen,lottón,szerencsejátékon vagy más formában is megkaphatod, mondjuk egy eladott tárgy vagy valami hasonló.


Pl ha mondjuk te elnök akarnál lenni, nyilván nem fognak ismeretlenül felkérni, hogy létszíves vállald már el ezt a posztot, ha nagyon hiszel benne, akkor az élet olyan útra visz, amely arra terel.


Ezek nekem mind megtörténtek, persze nem feltétlen ezekkel a példákkal.

2019. júl. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Megint én vagyok.:D


És nem mindig azonnal!

Volt olyan dolog, amit kitaláltam, hogy szeretnék.

És nagyon hittem benne, rá pár évvel később odajutottam, hogy megvalósithattam volna azokat az álmokat, amiket szőttem annak idején, de már nem éltem vele.

2019. júl. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

A gondolatainkkal teremtünk, a testünkkel megvalósítunk.

Az akaratlan gondolatok is manifesztálódhatnak olyan formában, hogy akadályoznak abban, hogy azt tedd, amit szeretnél.

2019. júl. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!