Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mindenhol wendigo! Ez valami jel?

Mindenhol wendigo! Ez valami jel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Körülbelül egy éve volt egy androidos játék, amiben egy wendigo is volt, később rákerestem interneten. Képeket néztem olvastam róla (ezt csinálom, ha új, érdekes dologgal találkozom). És ennyi is volt az érdeklődésem.

Viszont utána, pár héten keresztül vele álmodtam. Hol a körvonalait láttam, (fekete háttér, fehér alak) hol csak a hangját hallottam (nem tudom mihez hasonlítani: süvítő, hörgős vonyítás. Nem hallottam előtte ilyet, de valami azt súgta, hogy ez tőle származik).

Sokáig nem volt több észlelésem.

Valamikor június elején felmentünk Pestre (vidéken lakom), s láttam egy plakátot, egy rajzot. Ő volt rajta. Ugyanaz az volt, mint az álmaimban, csak a rajzon háttal állt. Kicsit megborzongtam, de nem foglalkoztam vele, dolgom volt.

Minden kedden filmet szoktunk nézni a barátaimmal.

Múlt héten én választottam, random dolog volt, csak beírtam pár betűt a keresőbe, ami erre a Ginger nevét adta ki, így megnéztük a Vérszomj hármat.

Utána kedden egy Stephen King regény feldolgozásánál döntöttek (nem vagyok rajongója). Itt is nekem hagyták a választást, a Kedvencek temetőjét választottam. Jól hangzott, lehet nem kellett volna.

Tegnap egyedül kellett kimennem lovagolni, végig kellemetlenül éreztem magam. Olyan volt, mintha minden idegen lenne. A vágta sem sikerült hibátlanul, ügetésben sem volt jó a tartásom, így félóra után csak léptünk, feladtam. (4 éves koromtól lovagolok, nyolctól versenyzem, sosem csináltam ilyen sz@rul... a lóval is 10 éve dolgozom együtt)

Amikor egy erdős részhez értünk, ismét meghallottam a hangját. Kb 5 méterről jöhetett a zaj, a ló meg sem rezzent, az ijedős lovam.

Vágtában mentem a lovardáig.

Este próbáltam összeállítani a takarmány, de kettőt meg kettőt sem tudtam összeadni. Mégmindig csengett tőle a fülem.



2019. aug. 2. 00:33
 1/5 A kérdező kommentje:

És utóbbi időben elég gyakran ráz a hideg, (most is) változó teruleteken.

28 fok van, nem fázom.

2019. aug. 2. 00:41
 2/5 anonim ***** válasza:
21%

Persze, simán lehet jel. Ismerősömnek is volt ilyen, csak neki nem ezzel, hanem a számokkal. Ő is olvasott Stephen King novellát, végül a pszichiátrián kötött ki.

Ha ezt nem akarod, ne nagyon hangoztasd az élményeidet.

2019. aug. 2. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nem kene annyi horrort nezned, akkor nem lennenek ilyen elmenyeid
2019. aug. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Emberi Wendigók[szerkesztés]

Minden kultúrában, ahol a Wendigo megtalálható, osztoznak abban a hitben, hogy emberi lény átváltozhat Wendigóvá, ha valaha is részt vett kannibalizmusban, vagy ha – gyakran álmában – megszállta egy Wendigo szelleme. Miután átváltozott, erőszakos lesz és késztetést érez, hogy emberi húst egyen. A szokás szerint a leggyakoribb oka valaki Wendigóvá változásának, hogy átesik egy szociális krízisen, mely során hiányosan táplálkozik (éhezik), majd kannibalizmust követ el.

Az északibb Algonkin társadalmakban, a kannibalizmus, még ha szükségből követik is el, tabu volt."

2019. aug. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Reméljük azóta nem valtoztál át!

Amúgy pedig ez csak paranoia szerintem. Én is ilyen voltam, leálltam a horror filmekkel, azóta újra tudok aludni, anélkül, hogy azt érezném néz valaki :).

2020. ápr. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!