Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Az elsö Földangyalok miért...

Az elsö Földangyalok miért Pont hárman vannak?

Figyelt kérdés
Költöi kérdés, hogy miért három, s miért Pont magyarok?

2019. aug. 10. 16:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
Magyarok, nem magyarok, angyalok, démonok... Ezeket az elme hozza létre a gondolkodáson keresztül. Az elme világa pedig illúzió.
2019. aug. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Isten három angyalt bocsájtott le a Földre, hogy megvédje a hazáját, nem véletlenül van az, hogy három a magyar igazság, nem véletlenül írtam amúgy kisbetűvel a magyar szót, nem a népre utalok
2019. aug. 10. 16:52
 3/21 anonim ***** válasza:
0%

Ugyan miért kéne megvédeni bármit is, meg mitől? A fizikai világ egy illúzió, így ha még el is pusztulna a föld se történne semmi.

Az egyetlen dolog, ami pusztító hatással lehet itt bármire is, az az elme. Az az elme, ami ezt az angyalos mesét is kitalálta.

2019. aug. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Valamint Isten miért akarná öket tanítani, bizonyára komoly terve van velük, Föleg, ha az egyik látja a jövöt, a múltat, a másik kettöröl pedig nem sok ismertem van, de nekik is van feladatuk, csak más s nem az, hogy Emlékezzenek Ezekre a túlvilági dolgokra, hiszen Isten megmondta az egyikük nem, hogy lehet, csak TE fogsz emlékezni arra, hogy itt jártál, pedig a másik kettö, akik a testvérei s barátai egyben megígérték neki, hogy ök is emlékezni fognak. Azt tudom, hogy az egyikük Latta a halottakat, kiskoraban, Latta a jövöt, s beszelt az orangyalokkal s a hirnokokkel, a mennyben pedig látott nem még született embereket, a gyerekeit, látomasai is voltak, visszavezettek a jövöbe, a múltba, meg mutatta Isten, hogy mi lesz a Föld del, repulo kocsik leszek stb. Minden modern lesz
2019. aug. 10. 17:04
 5/21 A kérdező kommentje:

Több ilyen angyalt is lebocsájtott, az elsö csapat most is a Földön van, de az angyalok közül sem mindegyik "angyal"

Valamint Isten álmokat is tud küldeni, kiskoromban álmodtam arról a fiúról, akivel találkoztam késöbb a templomba, iskolában. S tudtam, hogy ismerem valahonnam

2019. aug. 10. 17:11
 6/21 A kérdező kommentje:
Az is kiderült tegnap, hogy Einstein képességeivel vagyok áldott, mert arra is emlékszem, ahogy Isten nekem ajándékoz egy agydonort. Nem hazudok, nem szoktam ilyesmi kitalálni, ez nekem olyan, mintha tegnap lett volna
2019. aug. 10. 17:13
 7/21 A kérdező kommentje:
Isten szereti a magyar nyelvre, ahhiz nincsen foghatobb s szebb Nyelv, megtetszett neki, valamint a könyv világhírű lesz s megváltoztatja az egész világot, elterjed jobban, mint egy full fantasy könyv mint Pl a Harry Potter, amelyet egy író úgy írt, hogy csak úgy
2019. aug. 10. 17:19
 8/21 anonim ***** válasza:
35%
Tündérekém, orvos látott-e már? Jó lenne, ha minél előbb látna.
2019. aug. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem rossz agydonort kaptál :DDD
2019. aug. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Kellõ ismeretekkel rendelkez az adott témával kapcsolatban, ha utána olvastál volna Einstein élet ének, stb, akkor most nem lennék itt
2019. aug. 10. 17:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!