Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Egy férfi megszűlheti magát...

Egy férfi megszűlheti magát időutazás segítségével?

Figyelt kérdés

Tegnap láttam az időhurok c. filmet és nagyon érdekel új esetet feszegetett. Egy lány csecsemőt tesznek egy árvaház ajtajánál. Tinédzser korában egyszer találkozott egy ismeretlen férfival, aki teherbe ejtette. A született kislányt elrabolják a korházból. Alig tudja feldolgozni. Később kiderül hogy férfi nemi szervei is vannak és át kel oprálni férfira. Utána férfiként él. Egy időutazó ügynök elviszi arra a pontra, amikor az ismeretlen férfival találkozott, ami saját maga a jövőben. Így saját magát teherbe ejti és meg is szüli saját magát.


Az időutazó ügynök elrabolja azt a kislányt, amit a lányként szűlt saját magától és lerakja a multban annak az árvaház kapujába, ahol őt találták. Ez azt jelenti, hogy saját magát szűlte meg és egyben saját maga ejtette teherbe is. Később saját maga lövi agyon az öregkori önmagát.


Lehetséges ez időutazással kivitelezve?


2019. aug. 13. 17:05
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
49%
Igyál kevesebbet.
2019. aug. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
36%
Te mit szívsz?
2019. aug. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
0%
elvieg meg, ha visszafele mész persze...ha előre mész akár a szépunokád unokáját elveheted, és a saját ágadba házasodhatsz be, szóval csak óvatosan!
2019. aug. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
18%

Ó már megint... úgy kommenteltem, hogy nem olvaszam el rendesen.


EGY FÉRFI SE SZÜLHETI MEG MAGÁT IDŐUTAZÁS SEGÍTSÉGÉVEL!

Csak egy NŐ szülheti meg önmagát időutazással, még ha később kés alá fekszik is... De ő se tudja felcsinálni sajátmagát mert hiába lesz farka, nem lesz képes a megtermékenyítésre! Férfiként meg anyáddal kellene összeszűrni a levet... így is- úgy is vérfertőzött lennél. több generáción keresztöl kéne vissza menni az egyik őshöz ahol már alacsony a vérfertőzés esélye akkor esetleg lehetsz a saját utódod... amúgy "vörös kendős" a sztori

2019. aug. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
63%

A személy két nemű, férfi és női nemi szervei is vannak!

Biológiailag képes rá. Mivel idő hurokról szól a film, nagyon jól kivitelezve, ezért igen, képes rá.

Egyébként remélem tisztában vagy azzal, hogy ez egy film, ami nem valóság.


Aki nem látta a filmet, az inkább nézze meg, ne itt szóljon hozzá teljesen udvariatlan módon.

2019. aug. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
53%
Kedves 5-ös: ahogy én látom senki se a filmhez szólt hozzá, nem azt kritizálta, hanem a kérdező kérdését, miszerint lehetséges-e, hogy valaki visszautazik a múltba és megszüli saját magát. Ha a kérdező azt kérdezné, hogy "szerintetek jó film az Időhurok?" - valószínűleg más válaszokat kapna.
2019. aug. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

"A személy két nemű, férfi és női nemi szervei is vannak!


Biológiailag képes rá. "


NEM, biológiailag NEM KÉPES RÁ!!!


Attól, hogy valakinek mindkét nemre jellemzö (külsö) szervei vannak, vagy az egyik, vagy a másik nemnek megfelelöek a belsö nemi szervei, azaz VAGY nö, akinek vannak férfi nemi szervei IS, VAGY férfi, akinek nöi szervei IS. De csak az egyik "készlet" müködöképes, azaz semmi esetre sem tudná magát megtermékenyíteni.

2019. aug. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
29%
Einstein relativitáselmélete alapján létezik időutazás, de csak a jövőbe, a múltba nem. Viszont ennek kivitelezésére a technológia még nincs meg.
2019. aug. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:

#5 itt #4 a filmnek csak a végét láttam tv-n rengeteg reklámmal. valamint a kérdező szépen vázolta a történetet.

én kb onnét láttam, hogy felcsípi magát...

2019. aug. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
Einstein relativitáselmélete alapján NEM létezik időutazás!!!!
2019. aug. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!