Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Egy férfi megszűlheti magát...

Egy férfi megszűlheti magát időutazás segítségével?

Figyelt kérdés

Tegnap láttam az időhurok c. filmet és nagyon érdekel új esetet feszegetett. Egy lány csecsemőt tesznek egy árvaház ajtajánál. Tinédzser korában egyszer találkozott egy ismeretlen férfival, aki teherbe ejtette. A született kislányt elrabolják a korházból. Alig tudja feldolgozni. Később kiderül hogy férfi nemi szervei is vannak és át kel oprálni férfira. Utána férfiként él. Egy időutazó ügynök elviszi arra a pontra, amikor az ismeretlen férfival találkozott, ami saját maga a jövőben. Így saját magát teherbe ejti és meg is szüli saját magát.


Az időutazó ügynök elrabolja azt a kislányt, amit a lányként szűlt saját magától és lerakja a multban annak az árvaház kapujába, ahol őt találták. Ez azt jelenti, hogy saját magát szűlte meg és egyben saját maga ejtette teherbe is. Később saját maga lövi agyon az öregkori önmagát.


Lehetséges ez időutazással kivitelezve?


2019. aug. 13. 17:05
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

"Az időutazás sokkal, nagyon sokkal inkább fantasy, mint kivítelezhető."


Néhány száz éve meg az volt fantasy, hogy a föld nem lapos.

2019. aug. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Egyébként tudományosan bizonyított tény, hogy az időutazás létező dolog, mivel a gravitáció nem csak a teret görbíti meg, hanem az időt is. Egy szuper masszív fekete lyuk körül keringve tehát sokkal lassabban telik az idő, mint itt a földön. A fekete lyuknak olyan hatalmas a gravitáció ereje van, hogy meggörbíti a téridő kontinuumot.
2019. aug. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 ******?! ***** válasza:

"Néhány száz éve meg az volt fantasy, hogy a föld nem lapos."

És akkor mi van?

"Egyébként tudományosan bizonyított tény, hogy az időutazás létező dolog, mivel a gravitáció nem csak a teret görbíti meg, hanem az időt is."

Az a tudományos bizonyított tény, hogy az idő egy "mértékegység". Na persze nekem sincs okom tagadni a tényt, hogy létezik az időutazás, azonban visszafelé nem lehetséges, mert egyirányú.

"Egy szuper masszív fekete lyuk körül keringve tehát sokkal lassabban telik az idő, mint itt a földön. A fekete lyuknak olyan hatalmas a gravitáció ereje van, hogy meggörbíti a téridő kontinuumot."

Mi? Téridő kontinuumot? Te vagy az doki? Az időtorzulás az ok-okozati idő lehet lassabb-gyorsabb lefolyású, mint mondjuk fénysebességel haladsz a Nap felé és szempillantás alatt végetér az életed meg hasonló sci-fi-k, azonban nincs visszafelé.

2019. aug. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

de addig fantasy míg nem megy valakinek, aki hajlandó közzétenni és tudományosan bizonyítani.

fizikai testtel pöppet nehéz.

de hétköznap a béta verziót nyugodtan kipróbálhatjuk.

Még annak is megy, aki nem is hisz benne.

-Kilépsz a házból az ajtón rekeszül, és máris új a tér és az idő-

2019. aug. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
de nem feltétlenül az ajtón kell távozni, csak az a normális.
2019. aug. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 Tim Ravel ***** válasza:
Kedves 15#- ös! Jó a kérdésed! " Hogy, honnan tudod?" Vezető tudós ( fizikus, az új idő fizika professzora lennék)* Heaven program*- ot,(93 óta ) én vezetem! ***** Nincs szükség sebesség re időutazás hoz***** Einstein = a nullával! Relativitas=a nullával,fekete lyuk nem létezik!!!!a hozzaszolasokbol jól látható,hogy csak és kizárólag az iskolában belétek nevelt fizikan belül gondolkodik mindenki- felejtsétek el amit eddig a fizikarol tudtatok, talán talán akkor majd tudtok nyitott elmével is gondolkodni! Bármilyen hihetetlen is- Magyar létemre- én vagyok az időutazás úttörője! Mégegyszer mondom,az idő totál nem úgy működik ahogy gondoljátok,! *** Létezik egy olyan tudás, amit már nem osztunk meg másokkal,mert nincs értelme,fel sem tudná hiszen fogni szinte senki,mivel reflex szerűen csak abban tudtok gondolkodni amit belétek nevelt az iskola és a média! """"" Fekete lyuk,fenysebesseg, Relativitas elmélet,stb stb, óriási baromságok"""""" ezek közül egyik sem kell az időutazás hoz, és nincsen paradoxon sem! Es Lényeges infót nem osztunk meg! Maradi világban maradi gondolkodás,maradi hozzászólások egykaptafara,elnem fogadás és megnemertes! Nem nyitottak az új ra az emberek,mindenki csak az iskolában tanult baromság ot fújja! szellemileg sajnos nem áll készen az ember, és erkölcsileg sem erre a tudásra! Nem véletlen, hogy titokban marad minden és örökre előttetek! Kösz a kérdést 15#-ös! ** Kómában alszik a homo sapiens sapiens**,**2000 év = 103 nap**,** egy pontos világegyetem** sajnalkozunk a Magyar emberek szellemi hanyatlásán!!! Etc,etc,etc, komplex! Nem véletlen, hogy már nem osztunk meg másokkal tudást! Legegyszerűbb azt mondani, hogy bolond pl, mivel nem láttunk valamint a tv ben, vagy nem tanultuk az iskolában! Értelmezhetetlen már ez a hozzászólásom is hiszen a nagy többség nek,!
2019. aug. 15. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 Tim Ravel ***** válasza:
Kedves #-16- os! Örülök, hogy te érdeklődő vagy! A Heaven program alapítója vagyok ,93 ban indult , én tettem le az új idő fizikát ,geometriat, és matematikát az" asztalra" úgymond, zárt körben!( Nem publikus ) én vagyok a vezető tudósa ennek a programnak,! És nem kívánok megosztani semmi érdemi információt,mert nincs értelme megosztani másokkal! Viszont rossz olvasni, hogy mindenki a belé nevelt hülyeségekben gondolkodik még mindig! Nincsenek új ötletek, legalábbis nem írt senki újat, mindenki ugyanazokat fújja más más módon! A NICK nevem igen,az időutazás ból jött, örülök, hogy elsőként valaki rájött! Jó tanács - járműre NINCS szükség időutazás hoz, másodpercre és centire ( a célállomást )pontosan lehet dőzíteni és határolni, üzemanyag ra nincs szükség! ( "" Merci Tim"" )
2019. aug. 15. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 Tim Ravel ***** válasza:
Kedves kérdező,figyelemre méltó a #-18 as hozzászólásod! Viszont nem holografikus világegyetem re gondoltam! Van amiben jó nyomon jársz viszont! Örülök, hogy leírtad a #18- asban! Úgy látszik dereng még fény a sötétben! Újra átolvasva a hozzászólásokat azért akad 3 értelmes nek tűnő hozzászóló,aki képes nyitottabb önálló gondolkodásra! Minden jót mindenkinek!
2019. aug. 15. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

Ha te professzor vagy (és valódi, diplomás, értelmiségi) akkor én agysebész. Az írásképed alapján se tűnsz valami kiemelkedő embernek. Szerintem csak agyadra ment az ezotéria, mint ebben a topicban meg sok más felé az életben másoknak is. Pontosan úgy beszélsz, mint egy-két szellemi rokkant a környezetemben.

És szívből sajnállak érte.

2019. aug. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Kíváncsiságból rákerestem, de sehol se találok semmit erről a "Heaven program" - ról. Nem lep meg.
2019. aug. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!