Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Vannak szellemekkel kapcsolato...

Vannak szellemekkel kapcsolatosan tapasztalatod?

Figyelt kérdés
Valaha láttál-e már ill. éreztél már szellemet? És ha igen, le tudod írni a komplett történetet?

2019. aug. 13. 21:59
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Vannak. Láttam. Többen is láttuk. Nem írom le, mert úgysem hinnéd el.
2019. aug. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Érezni éreztem. Az durva volt. Mintha egy szellő menne át rajtad.
2019. aug. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nyugodtan leírhatjátok, senki nem fogja látni azt, hogy ki írta. Név nélkül megy.
2019. aug. 13. 23:46
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Én nem láttam csak hallottam. 3 éve hogy meghalt nagypapám, és rá pár hónapra azt hiszem, amikor mamával telefonáltam hallottam hogy suttog. Mintha ott lett volna mamánál és neki mondana valamit. Továbba egyszer mama is látta őt a lakásban. Igazából nem tudom ezeket a dolgokat hova tenni, lehet hogy csak nagyon hiányzik nekünk és képzelődtünk, de hasonló dolgokat másoktól is hallottam már.
2019. aug. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
82%

Nem tudom, ez lehet, hogy nem teljesen idevaló, de elég "spirituális" élmény volt. Bocsánat, ha túl naturális lesz.


Nővérem öngyilkossága után nem sokkal depresszióval és borderline személyiségzavarral Tündérhegyre kerültem (rehabilitációs intézet). Beállítottak nekem egy gyógyszert, ami nagyon elnyomott estére. Éjjel rémálmom volt. A nővérem vonat által halt meg, én csak hallomásból ismerem a történetet édesanyám által, de az álomban megtaláltam a testét. A többit inkább nem részletezném, de szörnyű élmény volt. Ahogy hirtelen felriadtam, nem bírtam megmozdulni, csak a szememet tudtam kinyitni. Vagy alvási paralízis lehetett, vagy a gyógyszer miatt volt. Mindenesetre úgy éreztem, hogy ott áll mellettem.

Furcsa, de nem jó élmény volt, inkább halálra rémített.

2019. aug. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
utolsó sajnálom ami történt a nővéreddel! remélem már jobban vagy
2019. aug. 14. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem hallottam,se láttam.
2019. aug. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%

Kisiskolás voltam, mikor a temető mellett lakó osztálytársam mesélte, hogy a temetőben szellemek vannak. Nagy kutatásba kezdtem, és éjfélkor kimentem a temetőbe. És valóban szellemszerű alakokat lehetett látni a sírok között. Mintha egy asztal körül ültek volna. A temető melletti útról lehetett őket látni, mintha azt figyelték volna hogy kik járnak az úton arra felé. A temető kapujából még lehetett látni, de beljebb a sírok eltakarták őket, Az a kb. 4 méter átmérőjű hely ahol a lidércek voltak, ott nem volt sír, oda nem volt temetve senki. 4-5 alakot lehetett látni. A helyet elérve már nem volt ott semmi. A kapu felé menet szintén nem lehetett a síroktól látni a helyet. A kapuhoz érve, visszanézve, mintha nekem intett volna az egyik, hogy menjek vissza, de mire odaértem, megint eltűntek. Gondoltam, csináljatok anyátokból bohócot!

Évekkel később, a plébánián találtam egy leírást, mi szerint a falu temploma építésekor ebben a temetőben volt egy hatalmas, 3 méter törzsátmérőjű gesztenyefa, és abbol készítették, ácsolták a templom tetejét. Aztán az iskolában tanultuk, hogy a korhadó fák ágai néha foszforeszkáló fényeket bocsátanak ki. A szellemekben, lidércekben korábban sem hittem, de akkor világosodott fel bennem, hogy a földben lévő tönk miatt nem lehetett ott sírt ásni, és a tönk korhadásából származó fények alulról megvilágították az avar által létrehozott párát, ködöt, és ez okozta a temető szélében a lidérces jelenséget. Ez már 50 évvel ezelőtt történt, és azóta is, minden különös jelenségre megtaláltam a válaszokat. Úgy hogy, ne higgyetek az érzéseknek, ne higgyetek a fületeknek, és főleg ne higgyetek a szemeteknek, mert a szem sem képet lát, csak rezgéseket továbbít az agyba. A rezgésekből az agy állítja elő a képet. Ha az agy kombinál, olyant is láthatsz ami nem valóság!

2019. aug. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Éppen az előbb írtam ki ide kérdésben. Tegnap 3-4 óra között eldőlt a szárító, senki nem volt a közelében ki volt támasztva biztonságosan mivel van egy kisgyerek. Ma ugyan ebben az időpontban a gyerek aludt én néztem a tvt és a szekrény tetejéről leesett a homokozós vödör. Szintén minden ok nélkül, vagyis az ok meg van csak azt nem tudom miért mindig egy adott időpontban vannak ezek a dolgok.
2019. aug. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

A szomszédom halt meg, három nappal a temetése után éjjeli sétáltunk, és a település mérete miatt a temetőt is érintettük.

400fok árnyékban este 10kor is, a karom pedig egyik percről a másikra lilás színűre hült le, kb egy férfikéz területen.

Csak megkértem, hogy térjen vissza, már nem a mi világunkhoz tartozik, nem kisérhetem haza. A jeges érzés pedig elmúlt kb azonnal.

A barátnőm csak frászt kapott, egyedül a bőrömön érezte a hideget, én éreztem őt.

Én csak annyit szoktam kérni, hogy hagyjanak békén, nem tudok segíteni, ha valaki zavar.

2019. aug. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!