Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan tudnék démont idézni?...

Hogyan tudnék démont idézni? Milyen démonokat lehet megidézni? Volt már tapasztalatotok? Ha igen, mi volt?

Figyelt kérdés
Egy csomót olvastam az interneten, de hasznos választ nemigen adott.

2019. aug. 16. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Az ezotéria kategóriában.
2019. aug. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az agyaddal. Ha nem megy, segíts rá egy kis cigivel.
2019. aug. 18. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy tanulmányom bizonyos szakaszában voltam, ezért fentről rám küldtek egy démont. Nem tudtam mozogni, befeküdt mellém, hiába akartam vele beszélni, ignorált, próbált félelmes, magatehetetlen, kellemetlen hangulatba húzni, aztán a végén a fülembe suttogta, hogy "szenvedni úgy lehet igazán ha..." a maradék 2-3 másodoercnyi szöveg már duruzsolásba ment át. Visszakérdeztem, de nem figyelt, éreztem, hogy el ment, ekkor megint megpróbáltam mozogni, és tudtam.

Démont idézni olyan, mint fordított rulettezni. Kb 1 a 12 höz az esély, hogy egy szellemileg fejlett/jó szándékút kapsz ki. Inkább meditálj.

2019. aug. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Spirit of eridu...de nekem sem volt jó az idézês.mindíg csak hazudozgatnak.
2019. aug. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Red Vixen, azért nem árt, ha tudod, hogy ez valószínűleg egy alvásparalízis volt.
2019. aug. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Igen, ezzel nagyon meg van magyarázva (az alvásparalízis pedig jó eséllyel annak a tudományoskodóan semmitmondó neve, hogy éjjel meglátogat a démon).
2021. jan. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!