Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Helo, tik is féltek a zombiktól?

Helo, tik is féltek a zombiktól?

Figyelt kérdés
Anyám eléggé vallásos és mindég veti a keresztet ha ilyen zombis filmből mutatok neki.:D Szerintetek léteznek ilyen lények? Feltámadhat egy test a halál után? Igaz, hogy ilyen már megtörtént egyszer csak eltussolták??

2019. szept. 23. 08:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Magától nem.
2019. szept. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
17%
Olvastam több oldalon is hogy a halottak elkezdtek maguktól mozogni és nem a brit tudósok találták ki hanem tényleg ez történt. Meg fejlesztenek egy olyan vírúst ami felébreszti a halottakat. Szóval lehetséges hogy egyszer létezni fognak zombik.
2019. szept. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Ejsze mink is félünk de a Garabonciástól meg a Lúdvérctűl jobban
2019. szept. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
#2 Errűl én is hallottam és eztet már a reflexökkel se löhet magyarázni. Hún vannak mán a reflexök 1 év után?
2019. szept. 23. 08:27
 5/16 anonim ***** válasza:
52%
Miért veti a keresztet? Örülnie kellene, hogy megvan a válasz az örök életre! Másrészt tudnia kellene, hogy a TV-ben látott film az egy felvett anyag és bármikor kikapcsolható. Ha lemezen van a film, akkor meg vissza lehet zárni a tokjába és ott maradnak a szörnyek, a pokolfajzatok és a zombik is a lemezen.
2019. szept. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
50%
Nem, mivel mi tudjuk, hogy nem léteznek.
2019. szept. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szinte sehol. Azt hiszem egy vírúst fejlesztettek ki régen és az őzeket megtámadta. Olyan tüneteket produkált mint a veszettség. Harapás úton terjed és teljesen megvadulhat tőle. Emberen még nem végezték. De ha ez a kór elszabadul akkor tényleg nagy bajban lehet az emberiség.
2019. szept. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
76%
Csak ha nincs rajta szajkosar! Me' harap
2019. szept. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem a zombiktól félek, hanem az olyan homo sapiensektől, akik szerint a T/2 személyes névmás "tik".
2019. szept. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én azoktól a zombiktól félek, akiket más néven "átlag magyar szavazóknak" hívunk.
2019. szept. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!