Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért emelkedett fel magától...

Miért emelkedett fel magától az ablak puccoló spray?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ma délután mosogatás közben a mellettem lévő tele ablak puccolóval spray magától felemelkedett és vissza esett az edény szárító mögé. Csak azok válaszát várom akikkel történt hasonló a szkeptikus pszichológiával mi magyarázó emberek ne írjanak mert nap estig tudnánk veszekedni arról hogy kinek és miben van igaza. Illetve fél éve a mobilom emelkedett fel előttem szép lassan a levegőben meg fordult és le ereszkedett ez mind az arcom előtt hajnali három óra után. Több ilyen történetem is van de ide most csak ennyit írok. Érdekel hogy mit gondoltok róla és volt e veletek hasonló. :)

#szellem #démon #tárgy elmozdulás #telekinézis.
2019. szept. 25. 01:03
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Bocsánat ez le maradt huszonhárom éves vagyok és már egy éves korom óta érzékelek érdekes dolgokat. ☺️
2019. szept. 25. 01:05
 2/14 anonim ***** válasza:
47%
Mert már nem bírta tovább nézni hogy milyen koszos az ablakod, és valahogy jelezni akarta neked a világegyetem hogy takaríts
2019. szept. 25. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Na pont az ilyen válaszokra nem vagyok kíváncsi. ☺️ Ezzel aztán sokat mondtál. Nem ezért írtam ki a kérdést mivel ez marhára nem vicces. Mehetsz is tovább. Mert erre tényleg rohadtul nem vagyok kíváncsi. Szevasz
2019. szept. 25. 04:11
 4/14 anonim ***** válasza:
62%

Ez egész egyszerűen szemen szedett hazugság.

Igen, tudom, nem vagy kíváncsi az ilyen válaszra, de azért ne gondold már, hogy mindenki full idióta és bezabálja a baromságod.

Méghogy az ablakpucoló spray. Szerinted ha léteznek "természetfeletti lények", akkor ők az ablakpucoló sprét fogják emelgetni? Ennyire nyomik? Ennyire telik tőlük? Ez a természetfeletti erejük?

És mégis mit akarsz hallani, mit akartak üzenni? Mert kb olyat tudok írni, mint az első. Hát egész egyszerűen nem gondolhatjátok ezeket a kérdéseket komolyan. Ez már retardáció.


A telefonos sztori egyszerűen kamu, vagy részeg voltál, vagy álmodtad, még ez lehet.


Én az az ember vagyok, aki imádná, ha végre tényleg lenne bizonyíték, mert hinni akarok, érdekel a téma, de egy ablakpucoló spré ehhez kevés, és őszintén: ostobának kell lenni ahhoz, hogy az ilyen eseteket komolyan vedd annyira, hogy egyáltalán gondolkodj rajta, nem hogy ahhoz, hogy kiírd.


Ha egy természetfeletti erő kommunikálni akarna, akkor nem az ablakpucolóval próbálná, nem gondolod? Írjon, vagy rajzoljon egy tükörre, ablakra, beszéljen, üzenjen álmodban - de ez?!


Könnyű azt mondani, hogy "egy éves korom óta érzékelek érdekes dolgokat.", hogyha minden vacak és ostoba hétköznapi eseménybe természetfelettit magyarázol bele. Megnyikordult a padló, biztos szellem, összezuhantak a szárítón az edények, biztos kísértet, meglegyintette a huzat az ajtót, biztos démon, nem tudok aludni, biztos az ördög szállt meg.

Ha mindenbe belemagyarázol valamit, hamar ott találod magad, hogy "különös dolgok történnek".

Nyilván fellökted az ablakpucolót az edényszárítóval, és most azt akarod hallani, hogy a démonok üzenni akarnak neked.


Az az igazság, hogy vagy túl sok szabadidőd van, vagy ki kellene művelned magad egy picit, mert ez a sütnivaló így kevés lesz.


Szép napot.

2019. szept. 25. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%

"már egy éves korom óta érzékelek érdekes dolgokat"

Mese! Mivel az anyatej a legerősebb drog, ezért az emberek életük első két-három évükre nem emlékeznek.

.

A spré dobozának alja homorú, a mosogató nedves és meleg, a flakon alatt lévő levegő tágulása okozta.

2019. szept. 25. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
45%

Nem tudom, hogy szellem-e vagy bármi más, de, ha elkezd takarítani, akkor küldd már át hozzám!

Viccen kívül lehet van logikus magyarázata, legalábbis ennek (fentebb említették), hogy a többi történetednek van-e, azt nem tudom. Azt tanácsolom, hogy először mindig a logikus oldalánál kezd, hogy miért történne ilyen alapesetben, ha nem találsz rá totálra, akkor lehetséges, hogy olyan történt, ami valami természetfeletti. Én speciel nem mondom azt sem, hogy létezik és azt sem, hogy nem, mert nem tudom. Mindig próbálok reálisan gondolkodni, de nem zárom ki a másik lehetőséget sem. Ez neked azért lenne jó, mert nem kezdenél el parázni egy olyan dologtól, ami lehet egyébként tökre a fizika törvényei szerint működik.

2019. szept. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
15%
Mindenki tudja, hogy léteznek UFO-k, szellemek,démonok és valóságos a yeti is. De magától felemelkedő mobilok nincsenek. Ez hülyeség!
2019. szept. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
23%
Ennyire nem kapsz elég figyelmet anyutól, hogy ilyen baromságokkal eteted a jónépet?
2019. szept. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
21%
Hallucinációid vannak. Ez nagyon súlyos, ha nem kezdik el kezelni, skizofrén lehetsz. Menj pszichiáterhez.
2019. szept. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Csak azok tudják akik át élték. Erre csak ennyit tudok mondani. Szép napot.
2019. szept. 25. 19:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!