Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A halálnak van szaga, illata?

A halálnak van szaga, illata?

Figyelt kérdés

Apám a szobájában halt meg álmában és mi utána sokáig éreztünk egy jellegzetes (hülyén hangzik majd tudom)vaníliás,édes illatot.Amikor a teste még ott volt,akkor nem tűnt fel,igaz kisebb gondunk nagyobb volt annál,sokk ként ért a halála mindenkit.De miután a temetkezési vállalkozó elvitte a testét,rá 1-2 napjára jártunk a házban és az az illat ott volt.Már nem érzem.

Tapasztalt valaki hasonlót,lehet a halál illata volt?


2010. júl. 15. 16:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%

ne haragudj a bunkó kérdésemért de... vesztett vért édesapád?

a vérnek nagyon jellegzetes illata van...

2010. júl. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
90%

Van egy cica, aki egy végstádiumú betegeket ápoló kóházban odamegy a haldokló közelébe, és már több tucatszor bebizonyosodott, hogy megérzi a halált. Állítólag a sejtekben lezajló bomlási folyamatoknak van valamilyen szaguk.

[link]

Egyébként aki boncolást nézett végig, az azt állította, hogy túróstészta szag volt. (Bocs azoktól, akik épp azt készülnek enni.)

2010. júl. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Én fahéj illatot éreztem,nagyi halála után,mivel az volt a kedvenc fűszere,több hónapig a szobájában fahéj illat volt :)


Túróstésztát csinált ma anyu:D Nem eszek belőle szerintem :D

2010. júl. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem,nem vesztett vért.Tehát az nem lehetett.Először nem mondtam a páromnak,hogy mi tűnt fel,nehogy azt higgye,hogy sokkot kaptam,vagy hasonló és bediliztem.De egyszer szóba hoztam...és kiderült,hogy ő is érezte.Sőt,először csak ő járt a házban apu halála után és azt mesélte,hogy furi érzése volt.Mivel apu hirtelen ,váratlanul halt meg egy röpke gondolatként átvillant a szellemidézés a fejemen,mert az életem azóta megváltozott.Mindenben sikerünk van,sokszor mellénk áll a szerencse.Hosszú lenne,sok minden...
2010. júl. 15. 17:44
 5/17 anonim ***** válasza:
93%
jól érezted, nagyon jellegzetes szaga van, és igen a sejtekben a sejtekben felszaporodott bomlási anyagok, és ugye maguk a pusztulósejtek különleges illata.
2010. júl. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
100%
Én is éreztem ilyet mama halála után. Mára már elmúlt nem tudom miért.
2010. júl. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon érdekes amit leírtatok.Hála még nem tapasztaltam ilyet,de a szüleimet megkérdem hogy ők éreztek e ilyen illatot vagy bármilyet amikor papa meghalt.
2010. júl. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Igazából már az öregségnek is jellegzetes illata van, nem a naftalinra gondolok, és szerintem a halál beállta előtt néhány perccel szintén kiszagolható a halál.
2010. júl. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Még annyit szeretnék hozzá fűzni a dolgokhoz,hogy apumhoz ritkán jártunk,de a halála napján délután voltunk nála.Feltűnően jó kedvű volt,még hógolyózott is a gyerekekkel,pedig nem szokott velük játszani.A halálát másnap reggel tudtuk meg és a doki mondta,hogy kb.előtte való este halt meg.Tehát az nap este,amikor mi nála jártunk délután.Azt mondta egy ismerősöm,hogy állítólag a halála előtt mindenki vidámabb és a beteg emberek is jobban vannak előtte.Igen,de a legmerészebb rémálmaimban sem gondoltam volna,hogy apu meghal,nagyon nem volt előjele.
2010. júl. 16. 19:43
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
14:32es vagyok.Azt én is hallottam már hogy a halál előtt vidámabbak az emberek.Nekünk ezt egy orvos mondta hogy ilyenkor jókedélyűek az emberek,készüljünk fel a legrosszabbra(mamánál mondta a doki).Na mind1 mama még él.!
2010. júl. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!