Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Démonok okozhatnak alvásparalí...

Démonok okozhatnak alvásparalízist?

Figyelt kérdés

Nem olyan régen rengeteg alvásparalízisem volt. Feltettem róla egy kérdést, és azt mondták, mentális problémáim vannak, vizsgáltassam ki magamat.


Szóval állandóan a halott mamámmal álmodtam. Volt, hogy kenyeret vittem neki, volt, hogy arra kért takarítsam el a havat, tehát mindig valamivel csicskáztatott.


Olyan éjszaka is előfordult, hogy 3-4-szer is volt alvásbénulásom. Annyiszor csesztetett, hogy már automatikusan felébresztettem magamat, amikor megláttam.


Egyszer viszont előfordult, hogy félálomban gondolatban megkérdeztem, hogy kérdezhetek-e valamit. Hirtelen zsibbadt mindenem, éreztem, hogy lebénult a testem, és amikor kiteljesedett, megszólalt egy férfi hang "kérdezz". Mit szeretnél? Megkérdeztem. Erre ő: "ha most nem jössz, többet ne gyere".

Ezen a válaszon nagyon felidegesedtem, és konkrétan az anyját kezdtem el szidni, de ez sem tartott sokáig, mert egyik pillanatban azt éreztem, hogy hirtelen elment, és rögtön elmúlt a bénulást. Még párszor találkoztam vele, de nagyon gyenge volt, és már hónapok óta nincs alvásparalízisem (egyébként minden alkalommal a mamámat láttam).


2019. szept. 28. 20:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mentális problémáid vannak.
2019. szept. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Pontosan milyen?
2019. szept. 28. 20:41
 3/11 anonim ***** válasza:

Engem meg stanusznak hívtak egyszer és várták a parancsomat, meg hallottam egy német rádiót, az viszont engem akart befolyásolni. Lehet, hogy meg akartak idézni nácik.

...

...

...

NEEEM :)

2019. szept. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha a démonokat valósnak hiszed, akkor a probléma veled van.
2019. szept. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem hiszem valóságnak. Szerintem csak az agyam játszott velem, mert akkoriban nehezebb korszakom volt.

De azért fenntartom a lehetőséget, hogy esetleg valós is lehet.

2019. szept. 28. 21:41
 6/11 anonim ***** válasza:

Szelíd kis démon.

A démonok okozhatnak paralízist., ne hívd alvásparalízisnek.

Ezek kb egyértelműen valamilyen entotás látogatásai, plusz, hogy nagy feladatod van a mamád és e esemény szimbólumokban kiteljesedő érzéseiddel.

2019. szept. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%
A fáradtság és a stressz az a két démon akik igen.
2019. szept. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

az hogy csicskáztatnak az egy negatív élményt okoz neked és ezt a negatív érzések okozta energiák kellenek bizonyos negatív entitásoknak.


Nekem egy 14 évesszellemlány azt mondta hogy ő meleg energiákkal táplálkozik és nem negatív energiákkal, mint a negatív entitások.

ebből következtetek hogy a negatív élmények és gondolatok nagy részét ezek a lények generálják ki az emberből. mert ők csak szánalmas piócák.

ha szívesen segítesz a mamádnak vagy kidnek-bocs addigra elfelejtettem sokat melóztam. akkor vélhetően más rossz és negatív álmaid lesznek.

2019. okt. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
61%
A háton alvás okozza a alvásparalízist,bár lehet hogy ez csak a tudományos fedősztori nem tudom,de jobb elkerülni... oldalt aludj inkább.
2019. okt. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
61%
Hason és oldalt fekve is volt már benne részem szóval ez ahogy van faccág
2019. okt. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!