Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez mit jelenthet szellem lehet?

Ez mit jelenthet szellem lehet?

Figyelt kérdés
Nalam volt egyik barátnőm az ebédlőben beszélgettünk fényes nappal. Az ebédlőben van egy feher nagy találó szekrény, aminek az ajtaja egyszer csak teljesen kinyilott és visszacsukodott. Ha ezt nekem valaki elmeselne tuti nem hinném el, de rajtam kívül ugyanezt látta és hallotta a barátnőm is. Megneztuk a szekrenyt es se allat se bogár, semmi nem volt benne néhány porcelan tárgyon kívül. A masik dolog pedig másnap reggel történt, hogy az egyik bögrem ami a konyhabutorom felső polcan van mindig, egyszer csak leesett magától és ripityara tört, míg én a hálószobában tartozkodtam. Kicsit kezdek felni, 3napja viszont nem történt semmi.

2019. okt. 1. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

A szekrény ha nem volt kulcsra zárva akkor magától is kinyilhat aztán becsukódhat,de a pohár az lehet szellem.

Az előző lakó vagy valamelyik rokon,de ez mindegy is a szellem nem bánt csak fura.

én is láttam már szellemet,furcsa de egyben valahogy érdekes is.

2019. okt. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Se mitől nyílhat ki magától a szekrény?
2019. okt. 1. 20:49
 3/5 anonim ***** válasza:
41%

A szekrény lehet valami alig észrevehető emelkedön,elég fél centis egyenetlen padló vagy szőnyeg föleg ha régi vagy illesztési hibás a szekrény.


A tükröket pedig le kell takarni akkor nem tud a szellem a házban menni,régen temetés után is letakarták a tükröket épp ezért.


Ha meghalt ott valaki akkor az jár haza.

2019. okt. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
aha
2019. okt. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a szekrény is szellem. Akkor lenne lehetséges az amit #3 írt, ha csak kinyílt volna, vagy csak becsukódott volna. Így hogy kinyílt, aztán be is csukódott, így #3 elmélete nem valószínű. #1 pedig kicsit ellent mond magának, mert ha a bögrés dolog szellem volt (és én is biztos vagyok benne hogy az volt, így akart jelezni hogy ott van) akkor előtte a szekrényt is biztos, hogy ő piszkálta.
2019. okt. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!