Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Múlt héten pontban éjjel 3kor...

Múlt héten pontban éjjel 3kor felkeltem, mert olyan érzésem volt, hogy valaki néz, azt is álmodtam. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Előtte lévő nap olvastam a tudtad-e nevű oldalon, hogy ha éjjel 2-3 között megébredünk, akkor nagy valószínűséggel azért kelünk fel, mert úgy érezzük, hogy valaki figyel minket. Eddig nem nagyon hittem neki, hogy lehet, hogy éjszaka majd ilyenek miatt felkeljünk, és pont ezt érezzük. De velem megtörtént, lehet, csak bemagyaráztam magamnak és tudat alatt keltem fel, de ilyen pontossággal nem hiszem, hogy véletlen lenne. Főleg, hogy az álmomban is valaki nézett engem, mondjuk az a crushom volt, de mindegy. Azóta éjjel többször is felkelek, átfordulok a másik oldalamra, de direkt nem nézem meg, hány óra, mert félek. Este is ha már besötétedik, félek, egyedül lenni is rossz, és próbálok éjfél előtt elaludni, mert utána még jobban félek. Lehet, hogy csak bebeszélem magamnak, vagy túl sok Paul Street-et néztem (videós, szellemes videókat csinál) de azóta nem birok nyugodt lenni, főleg este. Tippek, mit tehetnék, és hogy mitől lehetett, hogy akkor felkeltem ezzel az érzéssel meg álommal?

2019. okt. 2. 23:15
 1/6 anonim ***** válasza:
22%

Mert előtte olvasstál róla,az agyad meg tudat alat, alvás közben felkeltett három óra körül.


Vagy démon.

2019. okt. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Velem is ez volt hónapokig.

Aztán egyszer csak besokalltam, hogy miért pont 3kor kelek fel és megnéztem, hogy mitt jelent..

2019. okt. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
*mit
2019. okt. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Túl sok zsíros kaját ettél vacsorára.
2019. okt. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Miért, mit jelent?
2019. okt. 5. 23:31
 6/6 anonim válasza:

Nézd meg a Démonok között c. filmet. Kérdésedre a válasz. ->

https://www.youtube.com/watch?v=-EHcSDuBQ9A

2019. okt. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!