Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A pápának vannak szuperképessé...

A pápának vannak szuperképességei?

Figyelt kérdés
sok titokzatos dolgot lehet hallani a vatikánról, levéltárában a legrégebbi feljegyzések találhatóak a mágiáról és okkultizmusról. Lehetséges hogy a pápa képes szert tenni szuper erőre? Úgymint gyógyítani, láthatatlanná válni, de akár pusztítani is.

2019. okt. 7. 10:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tud pápát integetni, mint senki más!
2019. okt. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%

Először nevettem a kérdésen, de aztán elgondolkodtam.

Ukyeb láthatatlanná tévés meg hasonlókat biztos nem.

De gyógyítani, biztos tud.

2019. okt. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy mi nem láthatunk bele a Vatikán működésébe, csak találgathatunk meg azt tudjuk, amit nyilvánosan tudni lehet. Az biztos, hogy a Vatikán rengeteg okkult iratot tart a zárt könyvtáraiban, jó eséllyel egy adag olyan könyv van a birtokukban, amit a nyilvánosság sosem ismert meg, mert több száz éve el van zárva.

Hogy a pápa kifejezetten használná-e ezeket, azt nem tartom valószínűnek. Szerintem a pápának így is elég dolga van, ő az egész katolikus egyház publikus arca, reprezentatív vezetője (ugye Jézus földi helytartója, ahogy szól is a cím). Én inkább úgy képzelném el, ha valóban folyik ott valami, hogy vannak titkos körök a Vatikán falain belül, akik szertartásokat tartanak különböző célokkal, ami épp az egyház érdekeinek megfelel.

A szuperképesség nekem elég vad kifejezés, de hogy okkultizmust gyakorolnak, úgy mindjárt elképzelhetőbb.

2019. okt. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A pápa szuperképessége, hogy tévedhetetlen. Viccet félretéve ez valóban tekinthető a szó klasszikus értelmében vett szuperképességnek, még akkor is, ha csak az egyházi, hitéleti, illetve erkölcsi kérdésekben való véleménynyilvánításra vonatkozik, tehát az ételt például ugyanúgy el tudja sózni a pápa is, mint bármely más ember. Azért persze némileg árnyalja a képet, hogy a tévedhetetlenséget mint hitigazságot maga a pápa által összehívott zsinat mondta ki, és nem is olyan régen, csak 1870-ben.
2019. okt. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincsenek.
2019. okt. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pl. fekete lábakat fehérre tud mosni, bár lehet, hogy én láttam rosszul.
2019. okt. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Minden vezető egyénnek vannak szuper képességei, amivel sakkban tudja tartani alattvalóit.
2019. okt. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
40%
Az a szuperképessége hogy bármit mond vagy tesz azt milliónyi hülye fogja kérdés és gondolkodás nélkül kövdetni
2019. okt. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!