Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehetek vámpír? KOMOLYAN!

Lehetek vámpír? KOMOLYAN!

Figyelt kérdés
Komolyan kérdezem! Múltkor is megharaptam barátomat és csak ittam a vérét! HELP!
2010. júl. 16. 19:32
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
100%

nem.

Keress pszichológust.

Ha léteznek is vámpírok, nem olyanok, amilyeneknek te kis romantikusan elképzeled. Nem akarnád a kárhozott életüket.

2010. júl. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
47%
Ezt én is csináltam már, és fini volt:D (szerelmem-barátom véréből)
2010. júl. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem baromság... -.-" Még ha neked "tetszik" is a dolog, ez non morbid... Amúgy: lehetetlen, hogy az legyél... mert a vér nem elég tápláló számodra, így előbb-utóbb éhenhalnál. Meg nem lesz sok barátod ha mindet kiszivod ^^
2010. júl. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim válasza:
86%
Egyre gázabb már ez a "vámpír vagyok, segítsetek" vagy "hogyan lehetek én is vámpír" kérdés a sok kis csitri tizenéves kislánytól.
2010. júl. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
99%
Ha akkorát haraptál, hogy vérezzen, elég komoly sebet ütöttél volna. Max szexuálisan, de kiszívtad a nyakát. Amúgy nem vagy vámpír, csak sok filmet nézel.
2010. júl. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
91%
aha de csak állatok véréd idd meg vagy menj el egy vérbankba édesanyám :)
2010. júl. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
54%
Igen, léteznek valódi, élő vámpírok, komolyan, de nem a vérszívó, fehérbőrű, szupererejű, mai filmekben látott, sztárok által játszott legendabeli lények, hanem igazi, élő emberek, akik életfeltételnek érzik a vér ivását, akárcsak a dohányzó emberek a dohányzást. Általában Amerikában élnek, és sötét országutakon rabolnak el embereket, akiket kikötözve egy asztalhoz, injekciós tűvel a vérüket kiszívják, majd megisszák. Egyes beszámolók szerint a "vérszívók" nyugtatgatták őket, hogy nem kell félniük, nem akarják őket bántani, pusztán a vérükre van szükségük.
2010. júl. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
97%

ma 20:05

sőt vámpír betegségek is vannak ebből kifolyólag

ott a gúgle kedves kérdező

2010. júl. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
95%
Majd ha elérték legalább az 5 centi hosszúságot a szemfogaid,akkor lehetsz vámpír.Addig legfeljebb szúnyog lehetsz.
2010. júl. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
78%
sztem ezt a humor kategóriába kellett volna irnod
2010. júl. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!