Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Természetfeletti lények

A kérdés

El van átkozva a konditerem? Mi lehet ez?

Este járunk edzeni haverokkal, termet váltottunk az utóbbi időben.

Arra lettünk figyelmesek hogy jóval kevesebb súlyt tudunk itt megmozgatni, mint az előző helyen. Ez persze előfordul, gondoltuk még akklimatizálódni kell.

Aztán jöttek a gondok...Haveromra rászakadt a súly lábtolón. Mindegy, beszaladtunk a sürgősségire.

Majd tükör előtt bicepszeztem, 20kg-ba három ment nagy nehezen. Előtte pedig ezt a súly dobálgattam.

Mintha az ördög játszana velem. A csúcs az volt amikor elment a világítás, a zene meg recsegett. Mint a filmeken.

A többi ott edzőt kérdeztük, állítólag egy régi temetőre épült a pláza, ahol ez a terem van. Földhivatalnál is érdeklődtünk, nem tudtak erről.

A tulaj elvileg intézett papot a jövőhétre aki majd megáldja, felszenteli a termet.

Keress kérdéseket hasonló témában: testépítés

nov. 8. 20:58  Privát üzenet  

A válaszok
Hát szerintem váltsatok termet....

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont nov. 8. 21:22 Privát üzenet
Bee foyok..

A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont nov. 8. 23:19 Privát üzenet
Fosok

A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont nov. 8. 23:19 Privát üzenet
Wonny nevű felhasználó válasza:

Van ilyen, hihetetlen de van. Sajnos létezik a gonosz. A pap jó ötlet,meg a szentelés is!

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont nov. 9. 11:36 Privát üzenet
Szerintem semmit sem ér ott a pap, meg a szenteltvíz, ha az egész pláza temetőn áll, akkor oda-visszafelé menet is érhet titeket "baleset", szóval én nagy ívben elkerülném a térséget is !

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont nov. 9. 13:08 Privát üzenet
Menjetek oda éjszakára aludni és vigyetek kamerákat. A tapasztaltok valamit, tegyétek fel a felvételeket youtube-ra és profit profit profit!

A válasz 67%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/9Időpont nov. 9. 13:35 Privát üzenet
Erre csak annyit tudnék mondani, ha tényleg van ott paranormális, illetve szellem tevékenység, akkor azért lehettek ott gyengébbek, mert belőletek nyerik ezek az entitások az energiát. Tehát leszívják az energiátokat. Nem szoktatok enerváltabbak, fáradtabbak lenni alapbol mikor onnan eljöttök?

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont nov. 10. 07:40 Privát üzenet
Girlll3 nevű felhasználó válasza:

Hol van ez a konditerem?

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont nov. 10. 21:07 Privát üzenet
Bátor Tintanyúl nevű felhasználó válasza:

Ez melyik pláza? És melyik városban?

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/9Időpont nov. 11. 00:26 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Konditerem falakra érdemes festményeket tenni, a testépítők műértő emberek? Munkácsy, Csontváry, Tihanyi?
Kezdőknek tippek? Sose voltam még konditeremben.
Ti melyik termet választanátok?
Elkezdtem kondizni és már másodjára bicepszeztem, de másnapra nincs izomláz. Több gyakorlatot is csináltam többször. Régen néha amikor kézisúlyzóztam itthon, akkor másnapra...
S. O. S Melyik konditermek vannak ma nyitva Budapesten?
Budapesten (15. , vagy szomszédos) kerületben van olyan edző/konditerem ahol van boxzsákolási lehetőség?

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések a Természetfeletti lények rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!