Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » El van átkozva a konditerem?...

El van átkozva a konditerem? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Este járunk edzeni haverokkal, termet váltottunk az utóbbi időben.


Arra lettünk figyelmesek hogy jóval kevesebb súlyt tudunk itt megmozgatni, mint az előző helyen. Ez persze előfordul, gondoltuk még akklimatizálódni kell.


Aztán jöttek a gondok...Haveromra rászakadt a súly lábtolón. Mindegy, beszaladtunk a sürgősségire.


Majd tükör előtt bicepszeztem, 20kg-ba három ment nagy nehezen. Előtte pedig ezt a súly dobálgattam.


Mintha az ördög játszana velem. A csúcs az volt amikor elment a világítás, a zene meg recsegett. Mint a filmeken.


A többi ott edzőt kérdeztük, állítólag egy régi temetőre épült a pláza, ahol ez a terem van. Földhivatalnál is érdeklődtünk, nem tudtak erről.


A tulaj elvileg intézett papot a jövőhétre aki majd megáldja, felszenteli a termet.



2019. nov. 8. 20:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem váltsatok termet....
2019. nov. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
23%
Bee foyok..
2019. nov. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Fosok
2019. nov. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
Van ilyen, hihetetlen de van. Sajnos létezik a gonosz. A pap jó ötlet,meg a szentelés is!
2019. nov. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmit sem ér ott a pap, meg a szenteltvíz, ha az egész pláza temetőn áll, akkor oda-visszafelé menet is érhet titeket "baleset", szóval én nagy ívben elkerülném a térséget is !
2019. nov. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
Menjetek oda éjszakára aludni és vigyetek kamerákat. A tapasztaltok valamit, tegyétek fel a felvételeket youtube-ra és profit profit profit!
2019. nov. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Erre csak annyit tudnék mondani, ha tényleg van ott paranormális, illetve szellem tevékenység, akkor azért lehettek ott gyengébbek, mert belőletek nyerik ezek az entitások az energiát. Tehát leszívják az energiátokat. Nem szoktatok enerváltabbak, fáradtabbak lenni alapbol mikor onnan eljöttök?
2019. nov. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Girlll3 ***** válasza:
Hol van ez a konditerem?
2019. nov. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Bátor Tintanyúl ***** válasza:
Ez melyik pláza? És melyik városban?
2019. nov. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem mágneses mezőre èpült az a konditerem??
2019. nov. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!