Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Természetfeletti lények

A kérdés

Mire enged következtetni, hogy az űrlények fejét lefelé horgasztott szájjal ábrázolják, és hogy néha nekem is kifejezetten jó érzés úgy csinálni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: űrlény, mosoly, száj, összefüggés

nov. 9. 11:24  Privát üzenet  

A válaszok
dubitus nevű felhasználó válasza:

Annak a jele, hogy a földönkívüliek sajnálkoznak az emberi butaság miatt.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont nov. 9. 11:40 Privát üzenet
Mert nincs foguk és nincsenek érzelmeik. Biorobotok.

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont nov. 9. 13:06 Privát üzenet
Az űrlények szomorúak, hogy még mindig istenként imádjuk őket.

A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont nov. 9. 13:32 Privát üzenet
Ismerek egy srácot, akire mindig elkattan a fényképezőgép, ha be van kapcsolva a mosoly-érzékelő (igen, van ilyen!), pedig nem is mosolyog, csak ilyen az arca. Az űrlények is valszeg csak ilyenek.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont nov. 9. 15:00 Privát üzenet
Arra utal, hogy rokonságban vagytok.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont nov. 10. 07:35 Privát üzenet
semmire

A válaszíró 40%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont tegnap 23:31 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Terhesség alatt olvastam, hogy sok kismama szenved furcsa vagy kifejezetten rossz álmoktól. Sajnos ez engem is elért, és ilyenkor az egész napomat átjárja egy rossz, nyomasztó...
Beképzelem vagy mi lehet ez?
Mért van az, hogy csak a nyelveknél amit egyik nap megtanultam azt elfelejtem a másik napra? Ez kifejezetten az Angol nyelvnél fordul elő. Nagyon szar érzés, hogy mindig 1-eseket...
36 hetes kismama vagyok, és ma kifejezetten erősen feszíti magát a kisbabám! Nagyon fájdalmas érzés! Úgy érzem, nagyon ki akar jönni a helyéről! Ez lehet a szülésnek az első...
8 hetes terhes vagyok. Egyre gyakrabban érzek jobb oldalon alul a szeméremcsont és az ágyék környékén feszítést és húzódást. Nem kifejezetten görcsös érzés. Mi lehet ez? Bajt jelenthet?
Egész éjjel erős, nyilaló fájdalmat éreztem már szinte teljesen "lenn", a bikinivonalamnál és a medencémben, amikor a babám mocorgott. Kifejezetten fájdalmas volt, és a kicsim...

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések a Természetfeletti lények rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!