Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan kell szellemet idézni?

BAntal16 kérdése:

Hogyan kell szellemet idézni?

Figyelt kérdés

Szellemt szeretnék idézni, tanácsokat KIZÁRÓLAG azoktól szeretnék, akik már idézték, át éltek, tudják, hogy milyen a rossz lélek.

12 éves korom óta, foglalkozom ezekkel a dolgokkal, idáig nagyon féltem, idézni, de úgy érzem meg értem a dologra, fel készültem testileg és lelkileg is rá!

A legfontosabbak:

-Hogyan tudod el érni, hogy csak jó lelket hozz át?

-pontos idézés, kellékek

-Hogyan kell el küldeni,ha nem akar el menni mit kell tenni?

-Rossz lélek esetén mit tudunk tenni?

-Mikor és hol érdemes csinálni?


Tudni kell, hogy a barátommal már volt részünk ilyenben! És nem várok olyan válaszokat, hogy ez veszélyes és ne próbáld ki! Elég dolgot olvastam már, de kíváncsi vagyok a ti tapasztalataitokra!



#szellem #túlvilág #idézés #démon #rossz erő #jó erő
2019. nov. 11. 15:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz? egy ember szellemére vagy démonra, angyalra vagy egyéb entitásra?
2019. nov. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Lehet egy angyal, egy ember szelleme és utolsó sorban egy jó démon is. Az egyik legfontosabb dolog, hogy könnyen vissza lehhesen küldeni és ne legyen ártó szándéka.
2019. nov. 11. 22:19
 3/10 anonim ***** válasza:
38%

Na akkor... Mivel azt kérted olyan válasz ne legyen, nem írom, hogy ne próbáld ki, veszélyes blalala. Már úgy is unom minden egyes ilyen kérdésre (mert hogy rengeteg itt az ilyen kérdés) külön leírni. Komolyan mondom már készíteni fogok egy sablont, amit csak bemásolok az ilyen kérdésekhez válasznak.

Nade visszatérve: ha olyan entitást akarsz megidézni, ami nem gonosz és könnyen visszaküldhető, akkor démont semmiképp se, mert az minden, csak nem jó és nem könnyen visszaküldhető (és akkor még enyhén fogalmaztam). És jó démonok nincsenek. A démon az gonosz!

2019. nov. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%

az ember szelleme a halál után ms dimeziósíkon fog működni, csak olyan ember szellemét tudod megidézni amelyik valami miatt itt ragadt, az pedig majdnem olyan rossz mintha démont idéznél meg.

Az angyalok pedig nem megidézhetőek, de megjelenhetnek speciális helyeken: pl Fatima, Medjugorje és egyéb szent helyek.

Ezektől a speciális helyektől függetlenül már több mint 1000 éve nem jelent meg angyal, az utolsó vélt vagy valós eset Mohameddel történt a 7. században


szóval marad számodra a démon, de egyrészt ne idézz démont, másrészt meg amúgysem sikerülne

2019. nov. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
"Felkészültem rá, testileg-lelkileg! Ő, izéé, skacok, hogyan is kell csinálni?"
2019. nov. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%

3#, szakértő, mester! Tanííts! -.-


Azonosíts be valakit. Lehet ez konkrét, vagy random, itteni szellem, vagy már hazatért. Ezeket te döntöd el. Dönts, és hívj a döntött rétegből. Én általában csak tanácsokat kérek, vagy konkrét rezgést, ezekhez mindig keretezek egy réteget, ahonnan várom, amit várok. Van hogy konkrét egyént keresek meg( pl a leg valamilyenebb valamit e síkon, vagy másikon).


Csak jó katégóriát szólíts, csak azokra figyelj. Így is az lesz kb, hogy vagy nem észlel téged, vagy nem tud oda jönni, vagy nem akar, vagy te nem érzed, hogy odamegy, vagy túl magas szintű létező, hogy így működjön, és nem akar alacsonyra menifesztálódni.


Pontos idézés az elméd készségeitől függ. Kellékek a te elmédben lévő tanultság összessége, és a környezet kihasználása, ami egy másik pont, "mikor és hol". Ez főleg attól függ, a te céljaiddal és elméddel mi rezonál jól. Én saját magamnál az újhold harmadik napjára esküszöm. Semmi elő és közbeni gyakorlással magas rezgésem van, minden szempontból. A hely ami ugyanígy segít, pl erdő, a természetesség tisztasága és ha te is jól érzed magad a természet közelébe a meditációd is hatványozottan hat majd rád, de ez már megint a mentális készség kazegóriába csúszik vissza.


Az esetek elsöprő százalékában magától elmegy, vagy ha nem amint elküldöd és befejezel foglalkozni vele, elmegy. Ez utóbbira tökéletes példa a még itt lévő emberi szellemtudat. Pl ha te meghalsz, de nem akarnál ott hagyni valakiket, ha lesz@rnak téged, megunod elég hamar és elmész. Fent lévőeket általában átjárja isten, így a vágyad és a jogaik alapján cselekszenek. Ez igaz szinte minden esetre amikor nem az elzárt síkból idézel, és MINDEN alkalomra, amikor a megidézett létező harmadik dimentiós szint végénél jár vagy a felett.

Ha rád szabadul valami rosszabb, azt mondtad, fel vagy készülve. Légy határozott, és valszeg nem fognak rád indítani valami szupererős szuperparasztot. Ha nég is( nem fognak, ezt el se kell olvasd) keress valakit, aki az ilyeneket le tudja szedni.


Rossz lélek nem létezik.

Jöhet negatív entitás, olyan is ami.kifejezetten rosszat akarhat, de nagyon ritka esetben, és ilyenkor is figyelmen kívül hagyás, meditációk megoldják a gondot. Ritka esetben pedig... ezt le se írom, annyira szürreális hogy egy magadfajtának olyan legyen a sorsa, hogy valaha találkozna olyannal.

Szóval negatív entitás esetében meditálj, kérj segítséget fentről, engedd el a témát, de ha jó köröket vonzol, nem fog a semmiből kibuggyanni egy kifejezetten negatív, max egy közeli önző emberke aki tegnap halt meg.


Ha a legfontosabb a könnyű elküldés, érdemes kifejezetten nem itt lévő, sőt magasabb síkú létezőket megszólítani, de akármilyen szellem is kb jó, mert noha nem lehet elküldeni, de semmit se tud tenni, ha valami debil oknál fogva elhatározza, hogy nem megy el. Éled az életed tovább s megunja.


3#, a démonok nagyja könnyebben elküldhető mint kb akármi más. Elküldés nélkül is nagyon hamar tovább áll, vagy éppen odaterem és egyből elmegy. Ilyenre példát nehezen lehet találni. Látja, hogy semmi dolga ott, és elmegy, még ha nem is akarod, vagy éppen ignoráljwk a hívó szavakat, de ez már a tapasztaltabbja.

Te ostoba vagy. Akkor most minden ember ostoba?

Ne legyél ennyire primitív. Ehhez nem kell tudás a témához, csupán józan ész. Egy egész rasszt nem általánosíthatsz le, főleg nem egy ekkora hatalmas jelzővel.

Rengeteg démon kifejezetten jó suándékú. Vagy suerinted, hogy a francba lesz egy démonból egyszer újra tökéletes végtelen lélek ha nem tanulja meg az önzőség körül lévő polaritásokat? Hogy lenne lehetséges, hogy fixen mind gonosz? Legalább ha szakaszt jelölnél, de egyszerűen csak fogalmad sincs hogy működik a világ a házadon kívül.


4#, úgy írsz, mintha 100%ban, minden esetben instant más síkra kerülne az emberszellem.

Ezt kommentelni se szeretném, remélem ez így leírva rávilágít az egy síkú gondolkodásmódodra.

Meg lehet idézni halál után, hazatérés után, és ez után lévő szintek után is. Sőt még engem is meg lehetne idézni, a szellemem egy részét, az elmém kimanifesztálódását, vagy konkrétan az én figyelmemet bevonzani. Ez 3 fél út csupán, miközben én éppen élek... Hogy gondolhatod, hogy abban a rendszerben pont úgy működnek a dolgok, ahogy a foton nagyságú elméd hiszi???


Az itt ragadt szellemek és a démonok is erősen sokszínűek. Ilyen primitív mondat leírása, hogy majdnem ugyanolyan rossz, magáért beszél. Semmi közük egymáshoz, az abszolút értékük köszönó viszonyban sincs, és persze mindkettőben elég nagy skálán terjed. Mindekttőben van nagyon jó, nagyon rossz, de a forma teljesen más.


Amit írsz az angyalokról, nekem egy óriási nokomment. Nem tudod mi az angyal.

Bármi megidézhető.

Amit írtál a helyekről, nagyon más téma, és a te tudás szinteden egyszerűen baromság.


1, pontosabban fél mondatban van bármennyi ráció.: kérdező, ezek a dolgok nem ennyire döntés kérdésűek. A megidézésnek is sok szintje és formája van. Nem azt mondom, hogy nem fog sikerülni, hanem, hogy valószínűleg sokkalta erősebb szintű megidézést akarsz, mint ami jelenleg fentről engedélyezve lehet számodra.

2019. nov. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
22%
6os minden amit írtál csak ezoterikus humbug, ha igaz lenne össze vissza császkálnának a szellemek mint a harry potterben. Míg az egész szellemidézős dolognak van egy gyakorlati oldala, melyet különböző vallások szentjei már megtapasztaltak. De bocs osotba vagyok hogy olyanokban hiszek akik dokumentáltak találkoztak más entitásokkal nem betépve sátraznak egy erdőben.
2019. nov. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Red Vixen, hogy érted amit a válaszomra írtál?!

Mit akarjon ez jelenteni?!

2019. nov. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sehogy a túlvilág nem létezik. Porból lettünk és porrà leszünk.
2019. nov. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szellemet idézni olyan, mint várni a piros havat.
2020. febr. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!