Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Aki már kapcsolatba lépett...

Aki már kapcsolatba lépett valaha földönkívüliekkel, mesélne erről bővebben?

Figyelt kérdés

Főldön innen-Földön kívül-viccen kívül... :D

De komolyan...



2019. nov. 30. 21:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
Engem már raboltak el a földönkívüliek. Beszéltem velük, azt mondták nekem, hogy a vezetőjük Soros György és világméretű támadást, akarnak indítani a Föld ellen, de tartanak Orbán Viktortól és a csapatától.
2019. nov. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%

Engem akkora trauma ért, hogy csak néhány őrült képre emlékszem, mikor rámjönnek újra és újra a rohamok és látomások... (suttognak az árnyékok...)

Ha valaki az udvaron őröli a kukoricát vagy csak pittyegét hallok ott bent, olyankor mindig összeesek és a elmászom a lehető legközelebbi sarokba. Ott nem bánthatnak engem, nem láthatnak meg minket soha többet....

Abban az időben még más emberként éltem és sosem gondoltam volna, hogy megtörténhet velem ilyesmi. Egy sötét téli éjszaka volt, amikor kimentem a szarvasmarhákhoz, hogy megmutassam nekik, hogy ki is az ő uruk, hogy emlékezzenek rá. Amikor ki akartam tépni az egyik bocit az angyja karjaiból, azt vettem észre, hogy a pöttyeik lilaszínűek lettek és se fülük se farkuk nem volt már. Annyira....én bocsánat, de teljesen kikészültem most :'(((

2019. nov. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%

"mesélne erről bővebben?"

Ha akarod, MESÉLEK, még ügy is, hogy nem raboltak el sem ismerősök, sem idegenek.

Mesélek olyan hihetően, hogy elhiszed.

.

Kérdésem viszont: miért lenne az jó neked?

2019. nov. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
ttccccssssshhhhh....itt vannak most is velünk, hallanak minket, bántani akarnak....kérlek...könyörgök neked :'(
2019. nov. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
51%
Mesélnék de nem fogok
2019. nov. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Laca32,Kac-kac.. :D


2-es, Köszönöm a mesét! :)) Érzek némi iróniát az eddigi válaszokban..


3-as,az mindenképpen érzékelhető, hogy ki az, aki szélesebb spektrumon mozog.., & ki az, aki kételkedve provokál. :)(:

Hogy miért lenne jó? Mert kiegészülne a puzzle hiányzó darabokkal.:)

2019. dec. 1. 00:38
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
Itt komoly választ nem fogsz kapni.. De aki tényleg találkozott már földönkívüliekkel, azok aligha írnák le ide, sőt nem nagyon mondanák el senkinek, még a legközelebbi rokonaiknak sem. Hogy miért? Egyszerűen ilyen lett a világ berendezkedése. Mondhatnám úgy is, hogy már csak az a bizonyos három darab P betű számít: Pénz,Pina, Pia. Mindenki valamelyiket hajszolja a három közül, de sokan mindhármat egyszerre... és ha te kilógsz a sorból, akkor rögtön hülyének néznek. Próbálj csak a mai világban nyílt társaságban ufókról beszélni.. simán kiröhögnek. Sajnos menő lett trógernek lenni.:(
2019. dec. 1. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%
Engem már raboltak el. De komolyan. Aztán tanítani kezdtek, de mivel látták rajtam hogy nagyon okos vagyok ezért úgy voltak vele vissza visznek a földre. Nem akarták hogy a föld elpusztuljon. Amúgy ezt csak álmodtam. 😁
2019. dec. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

7-es,köszönöm a véleményt! =))

Ez az a felület, ahol bizonyos szintig anonim lehet bárki. Ha máshol nem, itt nyugodtan elmesélhetnek bármit függetlenül attól, hogy keresik-e az elgurult gyógyszereit vagy sem. :D Nincs tétje.


Szerintem aki legalább 1x megbizonyosodhat valami elfogadott normákhoz nem illő eseményről, az nem nagyon tudja magában tartani. :)

Persze más kérdés,hogy az elbutított tömegben nem fog találni beszélgetőpartnert az adott témáról. :)

Maximum csak víg kedélyállapot javító szerepet tölthet be (a bolond, aki mindenkit megnevettet). :D


Csak kíváncsi vagyok, kik azok, akik még gondolkoznak & nem vakon vezetettek.. :)

2019. dec. 1. 10:57
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem érdekelnek az ilyen természetfeletti dolgok.

Nem mondom azt hogy nem léteznek, csak még földönkívüliekkel nem volt szerencsém találkozni.

Inkább a szellemekkel foglalkozom mostanában. De nehéz beszélgető partnert találni ilyen témákban. Mert hogy jajj azok biztos nem léteznek, meg bolond vagyok.

2019. dec. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!