Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Emberek Vannak új észlelések/b...

Emberek Vannak új észlelések/bejelentések a Mátranováki Fanyüvőről?

Figyelt kérdés

2019. dec. 21. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Speciel nem tudok róla, de köszi hogy felhívtad a figyelmet rá. Nem kell nekünk bigfoot meg hasonló, magyar földre magyar yetit! :) (bocsánat fanyűvőt)
2019. dec. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lenne jó, ha nyomoznának utána, még a végén kilövi valaki, hagyni kell őt békében!
2019. dec. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 amatorkriptozoologus ***** válasza:
80%
Érdekel a téma? én ezt kutatom egy ideje
2019. dec. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Bv28 válasza:
84%
2018 vége, 19 eleje, nem emlékszem, láttuk, vagy inkább láttunk egyet az M15 mellett, épp az út melletti árokban állt, ahogy elhaladtunk mellette teherautóval, utánunk fordult. Rohadt ijesztő volt. Nem mertünk megszolalni, hátha hülyének néz a másik, de mindketten láttuk. A feje a mi fejünk magasságában kb 2-2,5 m között valahogy.
2020. jan. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
azt nem tudom, de mátraszentimre környékén tavaly óta többen láttak szopófantomot. kellemesen ápolt középkorú szakállas férfinak álcázza magát, de ha közel engeded, kíméletlenül rádmegy. bagolyirtás no-go zóna
2021. márc. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!