Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez lehetett szellem? Van itt...

Ez lehetett szellem? Van itt valaki aki ért az állatok viselkedéséhez?

Figyelt kérdés

Kertesházban dolgozom egyedül, (nem erkölcsös internetes munkát, de ez most lényegtelen), és konkrétan egyedül vagyok az egész házban bp egyik kisutcájában és a mellettem lévő kertben van két kutya.

Ok nélkül elkezdtek így ordítva vonyítani az előbb, kinéztem nem volt semmi az utcában ami miatt így kellett volna viselkedniük, másik kutya stb.

Most meg szűkölnek.

Mi lehet ez?

Néha olyan rossz itt főleg este felé simán hazamehetnék mert jól állok ezen a héten plusz ma nem is megy olyan túl jól, és ez az előbb nagyon megilyesztett.

Ugathattak bármi miatt ami nem "para" dolog, szóval lehet rá értelmes magyarázat?


23/ L



2020. jan. 4. 17:50
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
tényleg nagyon rossz néha itt, főleg estefelé, hiába hallgatok megnyugtató zenét, úgy érzem hogy folyton az ajtó felé kell néznem kint meg félig le van oltva a villany ..
2020. jan. 4. 17:54
 2/22 A kérdező kommentje:
na mindegy leszarom
2020. jan. 4. 17:55
 3/22 anonim ***** válasza:
28%
Igen. Mivel te nem láttál semmit, ezért a legvalószínűbb ok hogy szellem volt.
2020. jan. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
ne idegesíts én is ettől félek de miért :/
2020. jan. 4. 17:57
 5/22 A kérdező kommentje:
úgy elmennék most innen csak még meg kell csinálnom a goalomat:D
2020. jan. 4. 17:57
 6/22 A kérdező kommentje:
nagyon nem érzem jol magamat valami nincs rendben leszarom a pénzt inkább elmegyek innen most azonnal
2020. jan. 4. 18:02
 7/22 A kérdező kommentje:
hideg futkos a hátamon
2020. jan. 4. 18:03
 8/22 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
46%

ha kutyaszakertot keresel akkor oda kellett volna kerdest kiirnod, vagy oda is

persze ezoterikus sallangok nelkul

a karmat senki sem tudja ki kerulni

2020. jan. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

nem tudom hogy jön ide a karma. ezzel nem ártok senkinek


majd oda is kiirom csak most huzok haza


kivancsi voltam arra hogy lehetett -e szellem

2020. jan. 4. 18:06
 10/22 anonim ***** válasza:
Én akkor vagyok így mikor hallom, hogy a macskák nyávognak, vagy a madarak csiripelnek. Kinézek és ha nem látom az okát akkor tudom, hogy szellemek.
2020. jan. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!