Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Létezik egy olyan teória,...

Létezik egy olyan teória, hogy akinek rh negatív a vércsoportja, annak földönkívüli ősei vannak? Mennyi lehet igaz? Nektek van ilyen ismerősőtök?

Figyelt kérdés
2020. jan. 15. 21:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

Hazatelefonàlok, és megkérdem Anyut!

E.T.

2020. jan. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
89%
Létezik egy olyan teória, hogy akik ilyen kérdéseket írnak GYK-ra, azok csak szórakoznak. Te ismersz ilyet esetleg?
2020. jan. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%
Nyilván semmi.
2020. jan. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Múltkor megnéztem. Azt hiszem én az a vércsoport vagyok ami bárminek adhat vért. 0 vagy mi. De nem biztos lehet hogy csak elnéztem...
2020. jan. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%

én RH- vagyok és hasonlítok Jabba-ra



:D

2020. jan. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
Te valami kretén vagy?
2020. jan. 16. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
24%

Minden bizonnyal, aki RH- vércsoportú az ufó. Ezt tanulmányok igazólják. [link] magam is RH- vércsoportú vgyok és sokkal értelmesebb, összetettebb gondolkodású vagyok, mint az emberek. Sokkal reálisabban és tisztábban látok, érzek dolgokat, politikai vonulatokat, világj elenségeket mint az emberek. Az analizáló képességem is jóval magasabb a többinél. Én magamról is azt érzem,hogy nem ide, ebbe sok ostoba, földhözragadt emberhez tartozok (ebbe a tudósok is bele tartoznak). Érzem is hogy nem errőla lepratelepről származok, hanem sokkal magasztosabb idegen világokból. Egyébként vágyok is vissza


Az Annunakik a mi teremtőink, akik génmanipulációval hoztak minket létre, átalakították a DNS-ünk, hogy rabszolgák legyünk ebbena börtönbolygóban. Te is látod az ellentmondást napjainkban ? Fordított világot élünk : a korcsságot ünnepeljük, a korrupciót, tolvajlást. Olyanok vezetik ezt a világot, akiknek a börtönben lenne a helyük. Rócsíldekkel az élen. Miközben a jó embereknek, akik mindenkin segítenek csak vergődnek, nyomorognak


Itt olvashatsz róla. [link]

2020. jan. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Akkor van pár milliárd ember a földön akinek földönkívüliek voltak az ősei :)

S milyenek is voltak ezek földönkívüli ősök? Mert a genetikai állományuk akkor pont ugyanolyan volt mint a már itt élő embereké - különben nem tudtak volna szaporodni. Voltak földön élő emberek meg földönkívüli emberek akiket idehoztak az ufók?

2020. jan. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem gyík ősei vannak az RH-negatívoknak.
2020. jan. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szó sincs itt földönkívüli származásról. Szerintem a rh negatív vértípus a Stone apa teória alatt fejlődött ki egyes őseinknél.
2021. aug. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!