Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek hogy néznek ki a...

Szerintetek hogy néznek ki a földönkívüli nők? Szépek lehetnek?

Figyelt kérdés
2020. jan. 18. 15:26
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
A földönkívüli hapsik biztosan bolondulnak értük. Mármint, ha egyáltalán nők és hapsik. Más értelmes kérdés?
2020. jan. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

Ez itt pl. egy Plejádi nő Semjase:


[link]


Állítólag ugyanolyanok mint mi,csak egészségesebbnek néznek ki és a fülük is hegyesebb mint a miénk..

2020. jan. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szép nő.
2020. jan. 18. 18:31
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Az..Elfek,tündék ihletői,most lehet,hogy hülyén hangzik,de Tolkien pl. oxfordi évei alatt beavatást kapott a szabadkőművesség által az idegen fajokkal való kapcsolattartásba,sztem ez elég nagy hatást gyakorolt a fantáziájára...
2020. jan. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
lehet vannak szépek is, de ebből a listából kiesik az alien qween se a predátor csaj
2020. jan. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem tudom, de nekem már az is jó lenne.
2020. jan. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán honnan veszed, hogy náluk létezik külön női nem?
2020. jan. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincs okunk feltételezni, hogy a miénkhez hasonló törzs fejlődésen mentek keresztül mint mi, lehetséges hogy a földönkívüliek (ha léteznek egyáltalán) puha testű lábas fejűek tapadókorongos csápokkal, talán nem két szemük van hanem 4 vagy több, stb.
2020. jan. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Szépek lehetnek?"

Kinek/kiknek?

Lehet-e szép egy nőstény gorilla egy hím vizilónak?

2020. febr. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!