Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek előfordulhat...

Szerintetek előfordulhat ilyesmi a valóságban is?

Figyelt kérdés

Most néztem meg egy filmet, a címe az volt, hogy "Hannah Grace holtteste"

Érdekelt a film, mert boncmesternek szeretnék majd továbbtanulni, viszont jelenleg még teljesen laikus vagyok a témában így lehet, hogy hülyeséget fogok kérdezni. De szerintetek olyasmi előfordulhat, hogy valami gonosz démon ami a félelemből táplálkozik annyira erős legyen, hogy megszálljon egy már halott testet ami pedig ennek köszönhetően felébred és gyilkolászni kezd? Csak kíváncsi vagyok, mert jövendőbeli munkám során ez az amitől a legjobban félek, hogy felkel egy test, rám ugrik és megöl :D

Bár én már abba belehalnék szerintem ha csak szimplán felülne a boncasztalon :"D Addig szeretem őket ameddig fekszik mindegyik nyugisan.



2020. jan. 26. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Ha felélesztek a négyből egyet mert meguntam a sok baromságot akkor már te sem kételkednél. Persze nem vagyok ennyire nyomi hogy ilyet tegyek
2020. jan. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szeretem azt a filmet még nem tudom,hogy miért,de a bonctéma is érdekel és a fszplő csajszi is elég tökös,végre nem egy olyan alkotás amiben fordított felállásban a szőke gyengejellemű és harmatos kezében van a pisztoly,lehet vele azonosulni :)...

Egy démon nem a félelemből táplálkozik ez tévedés,egy halott test félelmeiből variációt pedig végképp kizárhatjuk..bár a filmben is asszem időnként kibe mászkál a testből,ebből kiindulva lehetséges de nem az a kajájuk...

Egy démoni entitás már letisztult tudatos lénynek mondható,az alsó-negatív asztrál hierarchikus felépítésében a legtetején ahol hercegségek,cárságok vannak,segítőkészek,az átfogóbb feladatokra koncentrálnak...tehát ők már nem szállnak meg senkit és semmit,vezető szerepük van fölöttük már csak a forrás található..(félangyali lények)...aki megszáll azok az alacsonyabb rezonanciások kevesebb tudatossággal,dzsinnek,paraziták,kifutófiúk,se@@nyalók...

Megszállhat de minek,abban nincs kihívás és általában felsőbb engedéllyel teszik mindezt tanítási célzattal..

2020. jan. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%

Nem, ez szimpla biológiai képtelenség. Hogy egy izom megmozduljon, ahhoz eleve idegi stimulus kell, hogy aktiválja az izomszövetet. Ha az meg is lenne, az izomsejteknek energiára is van szüksége, ehhez alapvető az oxigén, ami légzés nélkül nem jut a tüdőbe, vérkeringés nélkül pedig eleve nem jutna el az izmokhoz.

Lehetne még sorolni, de lényegében pont azért számít halálos sebnek pl a szívet ért sérülés, mert a szervezet nem képes működni az olyan alapvető élettani folyamatok nélkül, mint a vérkeringés, légzés, anyagcsere, stb.

Arról nem is beszélve hogy ha leáll a szervezet működése, a sejtek pár perc után már elkezdenek elhalni, szóval ha valami hiperszuper mágikus akármicsodával semmibe is venné a démonod egy test működésének minden feltételét, egy nagy adag elhalt szövet úgy sem lenne képes érdemleges mozgásra.

2020. jan. 27. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
80%

Hogy előfordulhat-e? Hát elvileg minden lehetséges, az más kérdés hogy ez még soha nem fordult elő - na ez nagyjából meg is mondja mekkora az esélye hogy nem létező dolgok bekövetkezzenek.

Az hogy "boncmesternek" szeretnél tanulni az jó, orvosnak tanulni jó (majd ott kezdesz el szakosodni), állj rá a bioszra, kémiára. Ha nem is patológus leszel, de orvosra mindig szükség van, jól fizető szakma (de nem az elején) meg amúgy is jó dolog segíteni másoknak :)

2020. jan. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!