Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit gondoltok a Dogmanről?

Mit gondoltok a Dogmanről?

Figyelt kérdés

Kérem csak az szóljon hozzá, aki pontosan tudja miről is van szó.

Én már vagy 2 éve ,,benne vagyok a témában", és szörnyen érdekel, mert nem egyértelmű, hogy egységes faj, vagy az emberhez hasonlóan vannak alfajai.


Aki ismeri a jelenséget, hallott a lényekről tudja, hogy nagyjából egyezik csak meg a számtalan jelentés.


Európában inkább vérfarkasokról beszélnek, ami ember valójában, és átváltozik, viszont a dogman nem változik át... hanem úgy születik.


Ti mennyire látjátok reálisnak?

Mit gondoltok róla? Anomália lehet?



#Amerika #farkas #ragadozó #dogman #nincsjómagyarmegfelelője
2020. jan. 26. 22:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ja,én is "nyomozok„ úgy 5-6 éve a témában és az én verzióm szerint ez is hitlerhez kötődik pont mint a chupakabra.

Régebbi kérdés: https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-le..

2020. jan. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
28%
A kérdezőköz hasonlók miatt nézik hülyének az igazi kutatókat.
2020. jan. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
6%
Az nem olyan, mint egy magzat kutyafejjel?
2020. jan. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én is olvastam már beszámolókat erről, viszont szerintem ha még tényleg valódiak is, akkor másik dimenzióból jöhetnek át ide, semmiképp sem földi eredetűek.
2020. jan. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

előnyösebb lett volna az indián nevükön hívni, így kicsit lassan kapcsoltam, ahogy én olvastam jóval kidolgozottabb a hiedelem mint nálunk európában, és javarészt ebből a "fehérek" így is csak a felszínt látják. A történetek, és a beszámolók az indiánoktól sokkal furább, s mégis hihetőbb.

Európában lehetett egy pszichikai betegség, állatnak hitték magukat, vagy ezekkel a sztorikkal leplezték a kannibalizmusra való jeleket, vagy gyilkosságokat /sorra tűnnek el az emberek, megmagyarázhatatlan gyilkosságok, bárki lehet stb./

Az indiánoknál ezen személyek elvileg gonosz szellemek segítségét kérték, s képessé váltak állatok bőrébe bújni, ami ugyan jelentheti az átalakulást, prérikutya/farkas azaz nagyobb testű koyot szerű lények alakját öltik föl.

De jelentheti, hogy ezen emberek képessé váltak elnyomni az állat tudatát, látni hallani és érezni a testükkel, mondhatni a képesek voltak a lelküket más élőlényekbe helyezni, ami ha elpusztult nagy eséllyel az úgymond utazó halálát is okozhatta...

Az utóbbi több sámán történetben is benne van európán belül is.

A vérfarkasos történetek meg kb. 14-16. szd körül lettek felkapottak, (ábrázolások meg ilyesmik) célja többnyire a riogatás, félelemkeltés.

Az összemosás 20. szd 2. fele és a 21. szd-ra tehető mint sok más is...legalábbis én erre jutottam.

2020. jan. 27. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

"

Európában inkább vérfarkasokról beszélnek, ami ember valójában, és átváltozik

"


Igen pl. állásinterjún.

2020. jan. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

5-ös, szerintem megint kevered a vérfarkast, a skinwalkert és a dogmant. Az 3 külön dolog.

Sok neve van amúgy a dogmannek.

2020. jan. 27. 12:07
 8/14 anonim ***** válasza:

Kérdező nem lehet, hanem biztos...de igen a skinwalkert és dogmant kevertem.

De mi az, hogy "megint"?

2020. jan. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem egy rokonom mesélte, hogy fiatal korában templomból kísérte haza a férje testvére. Akkoriban nem volt világítás az utcákban, csak 3-4 házanként. Volt egy vajákos asszony a faluban aki bármire rontást tudott rakni. Még a tehén sem adott tejet, a tyúkok nem tojtak ha rontást rakott a házra. A rokonomék vallásosak és sosem hitték hogy ezeket ő csinálja, ezt mindig szóvá is tették. Mint manapság is, minden természetfeletti, vagy furcsaságra lehet kifogást, magyarázatot találni.

Megfogott a kérdésed, kedves kérdező, mert a rokom szerint mikor sétáltak az árokparton meglátott egy nagy testű fehér bundájú kutyát. De a feje emberfej volt, az ősz haja ráhullott a bundájára. Csak nézte a rokonom, ahogy elhaladtak mellette. Majd megkérdezte a kísérőjét hogy látja-e hogy annak a kutyának ember feje van?? Erre annyit válaszolt neki, hogy hallgass már, látom, menjünk innen. A rokonom viszont a mai napig egy szívós, bátor nő. Azt mondta mikor az utca végéhez értek: Tudod mit? Menjünk vissza, kapjuk el! De amint ezt kimondta úgy legyengült, hogy alig tudta hazavinni a férje testvére, minden ereje elhagyta. Otthon elmesélték a rokonoknak, volt utána nagy rémület.

Ezzel csak azt akartam mondani, hogy nem biztos hogy farkad embernek, dogman-nak születni kell és az erdőben élni. Nem jó helyen keresitek ezeket. Elég ha valaki azzá tud változni!! 👌

2020. jan. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
# 9 Melyik városban/községben/faluban történt ez, amit meséltél?
2020. jan. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!