Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi a címe az alább leírt...

Mi a címe az alább leírt szellemes filmnek / sorozatnak?

Figyelt kérdés

Pár éve láttam a tévében (Spektrum vagy hasonló csatorna) egy szellemes filmet, amely egyik része az Amityville házban játszódott. Egy egész csapat megfigyelte a házat, a pincét, az udvart kamerákkal, hőkamerákkal, elektromos érzékelőkkel, hangrögzítőkkel. Valami olyasmire is emlékszem, hogy az egyik szoba sarkában találtak (kamerákkal) valami foltot, amit "túlvilági átjáró kapunak" tudtak be.

Sőt egy nagy iroda vagy raktárépület szerűséget is ugyanígy megvizsgáltak. Pontosan nem tudom, mi volt, de egy hangárra, egy csarnokra hasonlított.


Nagyjából így tudnám leírni röviden. Van egy-két képkocka, ami megmaradt a filmből. Szívesen megnézném most újra. Illetve ha ez egy sorozat, akkor a többi része is érdekelne.



2020. márc. 10. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

Több hasonló műsor is van.

Van olyan hogy szellemvadászok, meg egy olyan is hogy kísértetjárta kórtermek vagy ilyesmi.

De amiről te beszélsz az nem tudom mi.

2020. márc. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
58%
Olyan is van hogy idegenek a hàzban,vagy pl:szellem vadászok ahogy az első is írta! Én is néztem az ilyet spektrumon csak sajnos nem tiszta a címük
2020. márc. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
58%
Szellemlabor? (nem biztos hogy ez lesz de hátha)
2020. márc. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
26%
Vagy esetleg Szellemjárás?
2020. márc. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
26%
Poltergeist kopogó szellem 2015
2020. márc. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Tényleg hasonlóak ezek is, de nem pont az, amit keresek.

De ha valakinek van még valami ötlete, szívesen várom!

2020. márc. 11. 12:19
 7/8 anonim válasza:

Talán:

Igaz legendák - Az Amityville Horror - a rettegés háza

2020. márc. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem, az sem az sajnos.
2020. márc. 16. 06:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!