Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Van itt olyan, aki élt át/láto...

Van itt olyan, aki élt át/látott paranormális jelenségeket, esetleg szellemeket? Ha igen, mi volt az?

Figyelt kérdés
Akár privát üzenetben is írhattok és elmesélhetitek, nekem is van sztorim, megoszthatjuk egymással. Légyszíves csak komoly szándékúak írjanak!

2020. márc. 14. 18:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia,

Itt egy ilyen videó, magyar felirat is van a beállításokban:


[link]

2020. márc. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
23%
Nem. Egyszer voltam szellemidézésen, egy kis háromlábú asztalkával ment a dolog, "magától" mozgott az asztalka, a lábai emelgetésével jelezte a szándékát. Semmi sem jött be a jóslatokból, s volt racionális magyarázat a történésekre.
2020. márc. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
82%

Ez olyan 5 hónapja történt velem:


Jósoltak magamnak,egy kis elektromos lámpával, csak "annyi fény volt a szobámban" senki sem volt bent, csak én. Kellett olyan 3 óra hossza hogy tudják magamnak jósolni a tarot kártyákbol. Nem is tudtam hogy a jóslástól át jöhet valami gonosz akármi. Már a jóslás közepén tartottam,amikor pislákolt másodpercenként a lámpa fény,azt hittem el romlott vagy valami,pedig nem. Eljött az éjszaka,aludni nem tudtam mert éreztem hogy valaki figyel. Nagyon kellemetlen volt nagyon. Aztán halottam a lépteket, és azt hogy valaki szalad a szobám felé..be paráztam ezért be kapcsoltam azt a lámpát és úgy hagytam. Reggel arra ébredtem,hogy egy csikarás van a falon,pont ott ahol alszom. Nem tudtam ezt mire fogni, igazából nem is foglalkoztam az egésszel,de hogy én nem aludtam egy szem hunyást az bisztos. Aztán láttam hogy a fénykép rólam el volt dőlve "az író asztalomon volt". Aztán így mentek az estéim, aludni alig tudtam éreztem hogy csúszik az ágyról is..egyszerűen rettenetes élményen mentem át..ahányszor fel állítottam a képemet az mindig el dőlt ahányszor ki és be jöttem. Mindig fel állítottam és ki mentem. Amikor vissza jöttem mindig el volt dőlve..az volt a legdurva amikor valami bele fújt az arcomba..szval van még egy pár storyt,de ez eddig a leg durvább..és én nem tudom hogy át jöhet e valami jóslás közben, mert ha tudom akkor nem jósolok!

2020. márc. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%

#2

Kamu vagy...


"Reggel mikor felébredtem..." ---> "nem aludtam egy szemhunyást se".

2020. márc. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
#3-nak szántam. Bocsi!
2020. márc. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen volt több is
2020. márc. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
5%

Nem tudom, neked mi számít annak. Szerintem az egész életem egy paranormális jelenség számodra a leírtak alapján.

Láttam már szellemet, beszéltem már angyallal, magasabb dimenziós létezőkkel, jártam már a 8. dimenzióban, .... Nem tudom mit mondhatnék. Ha a szellem látása neked már az, akkor minden napom annak számíthat neked, mert ha bár szellemeket nem nézem( ők néznek eleget helyettem is), van más.

2020. márc. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
7-es milyen durva anyagot szívsz? :D
2020. márc. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Red Vixen


Az orvosod tanácsaid azért követed, ugye? Szeded rendesen a gyógyszereket? :)

2020. márc. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
4#esnek félre írtam és? Most komolyan ebbe kötsz bele?? Hát szép🧐🤦🤦
2020. márc. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!