Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ti már rögzítettetek hangot...

Ti már rögzítettetek hangot alvás közben?

Figyelt kérdés
Ha igen volt rajta valami furcsa,ijesztő,megmagyarázhatatlan?
2020. márc. 25. 08:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Valami fura, azonosíthatatlan hang. Ami nem tőlem származott, más meg nem volt a lakásban. Azóta inkább nem rögzítek.
2020. márc. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jah, az hallatszott milyen durván horkolok :'D
2020. márc. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Most rögzítettem én is,csak a horkolásomat hallom meg egy kis mozgolódást :D
2020. márc. 25. 13:30
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az igazán tökösök képet rögzítenek, nem hangot. :D
2020. márc. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%
Az asszony már rögzített - felvette hogy horkolok mint a repedt fazék, mivel azt találtam neki mondani hogy én biz' nem horkolok mert még sosem hallottam :D
2020. márc. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Felkelt éjjel a kisfiam én pedig mintha angolul beszéltem volna hozzá, pedig nem tudok angolul. Érthetetlen volt. Olyasmiket szoktam mondogatni, hogy nincs semmi baj, itt van anya stb. De ez más volt. Azóta nem veszünk fel semmit. Van amit jobb nem tudni.
2020. márc. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!