Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Üzenhetnek nekem természetfele...

Üzenhetnek nekem természetfeletti lények úgy, hogy több ezer zenét beteszek egy lejátszóprogramba, és véletlenszerű lejátszásra kapcsolom, miáltal észrevétlenül belepiszkálhatnak egy másik dimenzióból?

Figyelt kérdés

2020. máj. 25. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogyne! Ajánlom azokat a számokat azoktól az előadóktól,akikről terjengett,hogy eladták a lelküket a sikerért vagy az illuminati tagjai. Egy gyors google és kapsz egy egész conspiracy listát. Ha azokat egyidőben lejátszod még Lucifer is megjelenik a szobádban,nemhogy az űrlények.
2020. máj. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

Úgy van! De óvatossan mert elvihetnek egy úrhajóra miközben alszol és mikor felkelsz egy parabollantennát dugnak a........ szóval ja :)


-Kanál

2020. máj. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
90%
Ha bead 69-szer egymás után Allstar-t az valószínűleg Shrek lesz.
2020. máj. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem poénból kérdeztem.
2020. máj. 26. 12:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem poénból kérdezted,akkor a rövid válasz: Nem. Ha léteznek is természetfeletti lények,nem erre fogják az idejüket pazarolni.
2020. máj. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Igen s ez még semmi.
2020. máj. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Véletlenszerű lejátszás esetén honnan tudod, hogy a sorrend a lejátszóprogram-generálta álvéletlen sorozat, vagy az ismeretlenek belepiszkálásának eredménye?
2020. máj. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Onnan tudom, Heteske, hogyha egymás után több olyan dal kerül sorra, ami hasonló dolgot üzen a címében vagy a szövegében.
2020. jún. 1. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!