Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hisz valaki konkrétan a...

Hisz valaki konkrétan a szellemek létezésében?

Figyelt kérdés
2008. nov. 24. 14:36
1 2
 1/15 anonim válasza:
95%

Lehet, hogy emiatt sokan hülyének fognak tartani, de én hiszek bennük. Volt egy-két olyan "élményem" életem során, ami miatt így gondolkozom erről.

Azt viszont elhiszem, hogy aki sose tapasztalt semmi paranormálisat, az nem nagyon vagy egyáltalán nem hisz abban, hogy léteznek. Hiszen mindenki azt hiszi el, amit saját maga lát, vagy jelen esetben érez.

2008. nov. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
83%
Én még nem tapasztaltam, de hiszek bennük. Nem távozhatnak a lelkek egy pillanat alatt innen, amit mi halálnak nevezünk. Sok minden köti ide őket. Én ebben hiszek...
2008. nov. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
88%
En hiszem hogy leteznek csak nem bantanak bennunket...
2008. nov. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%

És,ha én azt mondom,hogy volt dolgom velük?Ilyenkor sokan jönnek a tudományos bizonyítékokkal stbstb...Kérdezem én...Mégis hogy lehet ezt bizonyítani?Hiszen NEM mindenki látja őket...Aki meg azt mondja,hogy látott(valóban!)azt már elnézést a kifejezésért de hülyének nézik,pofán röhögik.És ő hogy bizonyítsa,amikor ha lefotózza vagy nem látszik SEMMI,vagy ha látszik valami azt mondják,hogy ő csinálta kivetítéssel stb...Akkor kérdezem én mégis,milyen bizonyítékot várnak el?

(Ezt a kérdést fel is tettem!:) )

2008. dec. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
Én igen, kiskoromban volt egy érdekes sztorim.
2009. jan. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
Ez furcsa, nekem is kiskoromban voltak. És igen, gyakorlatilag léteznek szellemek, csak NEM BIZTOS, hogy olyan értelemben, ahogy elképzelik az emberek. Amikor meghal vki hova tűnik az energia? A szellemek ún. "energiatömegek". De ha valaki szellemeket lát, jelenthet pszichés problémákat is, ajánlott a pszichológus felkeresése /az leszek, ha "nagy leszek" :)/
2009. ápr. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon szkeptikus ember létemre vettem már részt sikeresen véghezvitt szeánszon. Igen, sikerült szellemet idézni több ízben is. Pedig alapvetően szkeptikus vagyok. Hogy valóban a szellemvilággal sikerült kontaktusba lépni vagy más történt, ez nem tudom. Azt viszont tudom, hogy átéltem azokat az élményeket...
2009. jún. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
21%
NEM
2009. aug. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%
Sziasztok!Nekem kiskoromban volt 1 képzeletbeli barátnőm.,, Mindig széttépte a rajzomat és lelökött az ágyról!"-meséltem sokszor a szüleimnek.Kishugom cukorbeteg, édesanyám feljár vele Pestre a Táltosokhoz kezelésre. Állítólag a hugomat ott egy szellemtől szabadították meg.Beszélt ott rólam anyu, hogy volt ez a ,,képzeletbeli barátnőm" mellesleg Anikának hívták.Ott azt mondták, hogy több mint valószínű, hogy szellemről van szó, ami azt illeti, elméletileg még most is velem van.Kérdezték nem vagyok-e beteges hirtelen más viselkedés stb. De az vagyok nagy hangulat változásaim vannak, hirtelen mérges és ki is tudok fordulni magamból.Nagyon beteges vagyok 3 éve szinte rendszeresen járok kórházba különböző problémákkal.16 éves vagyok gugolni, 15percig állni nem bírok, olyan mintha legalább 66 éves lennék, kicsit fura, nem beszélve a derék panaszaimról és még sorolhatnám. Szóval még hogy egy szellem nem bánt. Mert ha tényleg az és most is itt van hozzám tapadva mert nem tud átkelni vagy nem tudom miért, miért kell kiszívnia az energiámat??Miért csinálja?ha nem akar bántani?En gem tönkre tesz és ezek szerint nem csak így hanem idegileg is befolyásol.Na mi a véleményetek?szerintem egyébként mindennek van oka!Én ezért is hiszek ilyesmikben,a jóslásban stb.!vissza kell vezetni a dolgokat régebb időkre.Nagyszülők déd stb..Én az ők véleményére is kíváncsi lennék, hiszen abban az időben több volt a hit,mindennel kapcsolatba,.
2010. márc. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hittem bennük. Röhögtem mindig ezeken. Aztán rossz albérletet választottunk... Majdnem teljesen tönkretett minket. Részleteket privátban.
2010. ápr. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!