Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mondnátok nekem paranormális...

Mondnátok nekem paranormális jelenségeket amik veletek történtek meg? Leírnátok nekem?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat!:D
2020. jún. 4. 08:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Otthon voltam nappaliban. Elvileg minden ajtó, ablak csukva volt, mégis elkezdett fújni a szél, az egyik kisebb virág le esett az asztalról.

Másik eset: a barátom lakásában voltam, mentem a konyhába. Az ablak előtt be volt húzva a sötétítő, láttam, hogy megmozdul és, mintha egy fekete valami eltűnne mögött. A macskará tippeltem, de amikor elhúztam a függönyt semmi sem volt ott.

Nem mondom, hogy tényleg természetfeletti dolgok voltak, de a szél max bátyám szobájából jöhetett volna, ő viszont mindig magára zárja az ajtót, ha pedig tényleg a macska lett volna csak felém tudott volna elfutni.

2020. jún. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

Tegnap sétáltam az erdőben egy mezőre ertem egy nagy árnyék elrepült felettem de amikor felnéztem nem volt ott semmi.


Kétszer is lattam ufót egyszer az autópálya felett lebeget piros volt aztan zöld es aztan eltűnt

A masodik a falunk felett lebegett ugy 5 km el feljebb színesen villogott majd eltűnt



Ez megint az erdőben volt egy kb 230 cm alak mozgott majd eltűnt de ott a fákon látszott hogy ott volt valami



Remelem segítettem :D

2020. jún. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kézfejemen keletkezett egy kisebb gyűrű (1 cm) alakú enyhén vérző tökéletes kör. Ébredés után észleltem. Kerestem, hogy mi okozhatta, de nem találtam semmi hasonló eszközt. Évekig meglátszott a szabályos kör alakú forradás. Később kicsit elalaktalanodott, majd elmúlt.
2020. jún. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!:D
2020. jún. 4. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!