Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mitől történnek furcsa hangok...

Mitől történnek furcsa hangok egy hónap után az új házban?

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy egy új lakásba költöztünk barátommal. Az elején nem történt semmi, még furcsáltam is, hogy ki takarózva tudok aludni, mert soha nem tudtam úgy a lábam mindig be volt takarva csak úgy tudtam. És egy pár napja érdekes dolgok történnek. Tegnap előtt például arra ébredtem, hogy valaki négyszer is fel akart ébreszteni még arra is emlékszem, hogy fél álmomban azt mondtam hogy hagyj már békén. Voltak /vannak hangok állandóan mintha valaki beszélne hozzám és nem akarna békén hagyni. Folyamatosan rettegek itthon. És ami a legroszabb volt eddig az tegnap éjszaka történt. Ugyan is egyenesen olyan félelem fogott el, hogy egyszerűen nem tudtam aludni se hogy sem nem mertem ki takarózni pedig melegem volt nagyon, rettegtem akár meg mozdulni is. Egy ideig nagy csend volt csak az óra kattogását hallottam. A szobánk ajtaja be volt csukva és valamelyik ajtó vagy nem tudom lehet hogy a padlás(lehúzható fa lépcső van a padlásnál) felől 5 kopogást hallottam. Ettől még jobban el kezdtem rettegni és nem tudtam aludni. A kopogás pont éjfélkor történt. Nem mentem ki mert meg sem mertem mozdulni.Nem ismerünk erre senkit és nem hiszem, hogy éjszaka bárki is keresne minket. Szóval nem tudom hogy mi lehetett ez miért vannak a hangok, miért rettegek ennyire még nap közben is, egész nap egyedül vagyok itthon olyan 2-ig. Barátom is hall hangokat de nem azokat amiket én ő inkább reccsenéseket én meg már mindent. Napközben is csak úgy a semmiből például mikor fekszek az ágyon mintha valaki a fülembe suttogna szavakat mint pl. a menj aludni és ilyesmik... Szóval egyszerűen nem tudom, de ilyen rettegés még életemben nem fogott el. Ha csinálom nap közben a dolgaimat olyan, mintha valaki végig ott lenne és figyelne, de csak amikor egyedül vagyok...


Ha lehet vicceskedők kíméljenek...



2020. jún. 5. 09:33
 1/6 anonim válasza:
16%
Lehet ,hogy valaki csak rátok akar ilyeszteni mert most költöztetek oda.
2020. jún. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Új helyen új hangok vannak. Majd megszokod. A félelmed azért erősödik, mert te magad generálod. Ha hallasz valamit akkor kelj fel, kapcsold fel a lámpát és nézd meg mi az. Nem fogsz találni semmit. De ha nem nézed meg akkor szépen benned marad a jó öreg "lehet, hogy..." érzés. Aztán szépen pakolod egymásra a kis legókat minden egyes "megmagyarázhatatlan" eseménnyel és azon fogod kapni magad, hogy rettegsz a saját otthonodban a nagy semmitől.

Ha nem bízol magadban akkor fogj egy laptopot és egy webkamerát. Aztán tedd be éjszakára a szellemjárta helyekre vagy a hálódba. Vannak megfelelő programok amik mozgásra elindítják a felvételt. Aztán reggel megnézed.

Én is végigjátszottam ezt új lakásnál. Nálam akkor kezdődött amikor kiderült, hogy az előző tulaj ott halt meg. Felkapcsolódó lámpák, eltűnő majd megjelenő tárgyak. Fura hangok, suttogás. Felriadás minden reggel 4:30kor, szokatlanul gyorsan megromló ételek stbstb. Aztán szépen lassan mindenre meglett a magyarázat mert eldöntöttem, hogy a saját otthonomban nem fogok félni. A villanyt én fleejtettem égve, a tárgyak helyére rosszul emlékeztem, a 4:30-as ébredést az egyik szomszéd okozta aki akkor ébredt munka miatt. Az ételek azért romlottak meg mert mint kiderült nagyon magas a páratartalom. stbstb. És furcsa módon a jelenségek pikk-pakk megszűntek. Pedig már ott tartottam, hogy eladom az egészet és költözök.

Ne érts félre, nem vagyok szkeptikus, de nem minden az aminek látszik. Sőt. Legtöbbször nem az. De akár a fejedben van akár nem a jelenséget a félelmed táplálja és ha nem oldod fel csak rosszabb lesz a helyzet.

2020. jún. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szellemekre nem gondoltál?
2020. jún. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
60%
Fülbe suttogás, hangok hallása lehet stressz, vagy kezdődő skizofrénia.
2020. jún. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet, még szokni kell a hàzat. De lehet szellem is. Attól, hogy új a ház, a szellem azon a helyen, vagy telken élhetett, régen egy màsik házban. Lehet több száz évvel ezelőtt. A másik dimenzióban nincs tér és idő.
2020. jún. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
amiért érdekel vagy az hogy maradjon abba?
2020. jún. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!