Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintem megszállt ez szellem...

Floattila kérdése:

Szerintem megszállt ez szellem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Múlthét vasárnap egy elhagyatott házba mentünk körülnézni szüleimmel. Ez ilyen látogatható ház volt, nem is voltunk egyedül. Ezzel eddig semmi baj nem volt, de ezek után kezdőttek az érdekesebb események. Aznap este (az általában nyugott) macskám üldözte a semmit, és mikor a telefonommal levideóztam, fehér objektumok jelentek meg. Mikor ezt a videót megmutattam volna családtagjaimnak, nem volt lejátszható. Másnap este fürdés után leesett a falamról egy kép. Ez az azt követő napon is megtörtént. De mindkét esetben ugyan az, ugyan akkor. Ezek után volt egy rajzom (egy portré) ami elég ijesztőre sikerült, ez a bolondját járatta velem. Először a fiókomból az asztalomra, majd a asztalról a földre került, precízen az élére állítva úgy, hogy egész nap egyedül voltam itthon. Mit kéne tennem? El tudom űzni? Csak paranoiás lennék?

2020. jún. 10. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
9%

Nézem...

Nem. Nincs rajtad semmi.

2020. jún. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%
Link a videót
2020. jún. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Laylah ***** válasza:
52%

Paranoiás vagy.

Tudod, mikor megszáll egy szellem, akkor a te tudatod kvázi eltűnik, mint mikor elájulsz vagy alszol. Szóval ez kilőve.

A mi macskánk is nyugodt természetű, de néha rájön a hoppá és random elszórakoztatja magát, pl. nekiugrik célpontoknak vagy bambul a semmibe. A random célpont lehet a nagymama lábától kezdve a benti papucsunkon át a kezünkig bármi. Néha az udvaron a fűben úgy settenkedik, mintha vadászna valamire, aztán megáll és elkezd mosdani. Vannak ilyen hülye dolgaik.

A fehér objektum bármi lehet, porszemtől kezdve fényvisszaverődésen át kamerahibáig bármi. Anno nekem is sikerült olyan videókat csinálnom, ami aztán nem volt lejátszható, ez szoftverhiba.

A képet tartó szöget cseréld ki, a képet meg normálisan rakd rá. Az teljesen véletlenszerű, hogy ugyanakkor. A portrét már csak a képzeleted játéka tette parássá.

De ha megnyugtat, égess fehér gyertyát és gyújts egy zsályás füstölőt, járj velük körbe a házban és gondolatban űzz el minden oda nem való energiát.

2020. jún. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha meg szállt volna téged akkor te voselkednél teljesen máshogy, nem lenne tudatod, stb. Max haza vihettél egyet magaddal ez lehet a rossz lelki állapotodtól is vagy valami hasonlótól.

De az is lehet hogy paranoiás vagy. A macskák tényleg szoktak csak úgy magukbam elszaladgálni játszani...

2020. jún. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha biztosra szeretnél menni, akkor egy zsályás füstölővel körbejárod a házat... Bár szerintem téged nem szállt meg, max bolyong egy a házban, de erre a megoldás egy füstölő.
2020. jún. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak haza vittél magaddal egyet. És ártó a viselkedése alapján x
2020. jún. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!