Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hangokat hallok a fejemben es...

Hangokat hallok a fejemben es mas emberek gondolatait hallom ez normalis?

Figyelt kérdés
Sziasztok hangokat hallok a fejemben valami szellemektol es neha hozzam ernek ha rosszra gondolok fajdalmat okoznak es regebben szexualisan felizgatak volt hogy egesz este izgatak es egyszer folytogattak is.

2020. jún. 16. 18:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
64%
Nem gáz, nincs semmi "gond" veled. Az biztos, hogy érzékenyebb vagy, mint az átlag, és egyes szellemek rád tudtak akaszkodni, akik hasonló szinten vannak, mint te. Szerintem írnod kéne a Balogh Bélának
2020. jún. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
80%

#11


Ide pszichológus közbelépése kell. Nem tudni pszichés állapot okozza e és veszélyes lehet kezeletlenül.

Nálunk városban történt ebből durva eset nem fordult a férfi szakemberhez és hát olyat tett amit soha nem fog tudni feldolgozni mert a "hangok" azt mondták neki. Mai napig pszichiátrián van szegény.

2020. jún. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
20%
Ne hallgass itt senkire. Én is szoktam hallani más emberek gondolatait és sokszor igaz is. Ezt hívják telepátiának.
2020. jún. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:

#13


Igen, létezik a telepátia fogalma, de ezt azért ne soroljuk már ide. A telepátia kb. addig terjed, hogy erősebb megérzések vannak. Még ikrek, akik között ez állítólag erősebb, se hallanak gondolatokat.. Ez mese habbal. Ha ilyen van, ennek pszichés oka kell legyen. Én írtam a 12-es választ és nem, nem kamu hogy durva eset történt ebből. Teljesen elhűlt rajta mindenki. A férfit skizofréniéval diagnosztizálták, nem tudott róla hogy az, azt hittem más okból hallja a hangokat. Nem emlékezett az esetre, hogy megölte a saját 2 éves gyermekét..

2020. jún. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
De ne pöcsorvoshoz járjál ha fáj a pöcsöd, mert gyagya vagy, hanem fejorvoshoz!
2020. jún. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
48%
Menj el pszichiáterhez.Ez nem fog magától elmúlni.Ha hiszel a szellem világban,démonok rossz energia is okozhatja,ehhez többet kell tudni,mi okozhatja ezt nálad.Szakember mindenképp kell,veszélybe sodorhatod magadat.
2020. jún. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
37%
A telepátia létező dolog és konkrétan nem kell a szádat használnod ahhoz hogy beszélgess egy emberrel vagy többel.
2020. jún. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
79%
Osztálytalálkozó van?
2020. jún. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Keress rá a szervezett zaklatásra. Angolul Gang Stalking.
2020. jún. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
22%
Gratulálok a lepontozónak!Úgy látszik az emberek nem hisznek a szellem világban,pedig attól még létezik.Akkor azt sem hiszed, hogy Kovács Magyar András tud velük beszélni és le tudja venni az ártó szellemeket.A skizofréniát szellemek okozzák,ennyi. 16.
2020. aug. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!