Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hiszel a szellemekben?

Hiszel a szellemekben?

Figyelt kérdés

2020. júl. 6. 21:39
A kérdező szavazást indított:
Igen (már láttam is)
Igen (de még nem láttam)
Nem
60 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Hiszek. De nem làthatòak . Ezt nem lehet felvenni videora vagy mi mint a mesèkbe .
2020. júl. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%

én borsodban lakom múltkor kinézek a kertbe a két éve elhúnyt szomszéd gazsi szelleme húzja kifelé a rotakapát


amúgy az elektromos kerítés vitte el szegínyt

2020. júl. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Nem kell hinnem abban, amit saját szememmel is láttam. Ugyanazt jelenséget évekkel később tőlem függetlenül ugyanott más is látta, ugyanúgy írta le mint én. Tudatosak, érzékelik a környezetet, interakcióba tudnak lépni a fizikai világgal, de nem feltétlen vonatkoznak rájuk a fizikai törvények. Kár, hogy nincs egy értelmes összefogás ezen jelenségek vizsgálatára (és nem a különféle közösségi portálokon fellelhető "szellemvadász" alakulatokra gondolok, hanem hiteles vizsgálatokra, amik nem a show kedvéért zajlanak)


Ha nem láttam volna, nem hinném el, ugyanis veszett nagy kamunak tűnik. Az észlelések 90%-a kitaláció, képzelgés, vagy kamu, nem csodálom, hogy rengeteg a szkeptikus (én magam is az voltam).

2020. júl. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%

Szkeptikus jelen! :)


Olyan "poltergeist"-jellegű, huhogós, emberi alakban megjelenős, ajtócsapkodós értelemben biztos, hogy nem léteznek. (Ha szellemek, akkor miért lennének holtukban is ember-kinézetűek? Ez is csak azt bizonyítja, hogy aki ilyet lát, az képzelődik).


A túlvilágon, létezhetnek, ezt nem zárom ki.

2020. júl. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Én eddig "csak" fekete alakot és árnyat láttam. Ezt is csak pár másodperc erejéig. Nagyon ijesztő, rossz élmény amúgy.
2020. júl. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
31%

És lepontoznak b.zmeg... Ellenvélemény kizárva, mi?


Hiteles emberek lehettek, ha nem tudtok más véleményt elviselni.

2020. júl. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
22%
Akkor már én is nyomtam negatívot, hadd örüljetek.
2020. júl. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%

"Ha szellemek, akkor miért lennének holtukban is ember-kinézetűek? Ez is csak azt bizonyítja, hogy aki ilyet lát, az képzelődik"


Amit én láttam az az volt, ember forma, vállak, fej. És képzeld, aki később látta, ahhoz konkrétan beszélt is. Igen, magyarul, érthetően. Sőt, az illető volt hogy arra ébredt, hogy a homlokát simogatja ez a "jelenség". Én csupán egyszer láttam, később (jó 10 évre rá) többször is látták.


És mondom a fő poént: valami miatt szeretnek ajtókat nyitogatni, úgy viselkedni, mint a normális emberek (direkt nem írtam, hogy élők, mert egyáltalán nem vagyok meggyőződve róla, hogy ők mind biztosan halottak lennének). Talán ezért is ember formájúak: megszokásból, mert ez a "természetes" nekik, vagy csupán nem szeretnének megrémiszteni egy másik formával.

2020. júl. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 kriszpo ***** válasza:

Még a Szellemirtókban sem :)

Viszont. Szellem létezik. Az maga az ember. A gondolkodása, viselkedése. Ez a halál után megszűnik. Hova lesz? Senki nem tudja. Csak találgatnak. Misztifikálnak. Próbálják megmagyarázni amit nem lehet (még).

2020. júl. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én hiszek a szellemekben, viszont nem merem őket előidézni. Lehet, hogy nem is sikerülne, nem tudom. Viszont már volt részem természetfeletti dologban. Azóta hiszek bennük. Viszont az ilyen fajta szellemidézésekben nem, pl: bloody mary. Ezt az egy szellemet megpróbáltam megidézni, de nem sikerült. Viszont a démonokat megsem próbálom, attól félek :)
2021. febr. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!