Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Valaki felvilágosítana? Mi...

Valaki felvilágosítana? Mi történik azokkal akik meg halnak? Mi lesz a szellemükkel? Mi történik ha nem lépnek a fénybe? És ez mennyi idő?

Figyelt kérdés

2020. júl. 15. 14:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
nincs olyan, aki pontos felvilágosítást tudna adni, a nálam jóval okosabb emberek is csak teóriákat kreálnak a halál utáni létről
2020. júl. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
Nem a szellemükkel, hanem a Lelkükkel.
2020. júl. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%
és mi lesz akkor ha világosság helyett, se kép se hang nem lesz csak a nagy semmi?
2020. júl. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem minden vallás,mitológia,és a tudósok is máshogy magyarázzák.Keresztény oldalon olvastam,hogy a sátán elküldi a démonait a halál utáni első órában,hogy kísértse meg a lelket.Szerintük ugye vagy tisztítótűz,vagy menny,vagy pokol.A sátán szerintük azt is megkísérti,aki a tisztítótűzbe volt szánva.Ott,és a pokolban szerintük több szint van,ki ki bűnei súlyossága,és mértéke szerint kerül szintekre.Mennyben is több szint van,úgy olvastam.A pokol,és a menny orökkévalóságig szól.Tisztítótűzből legkésőbb ítéletkor szabadulnak ki a lelkek,ha jól tudom.Ima lerövidítheti az időt.Az idő az elkövetett bűnök súlyosságától függ szerintük.
2020. júl. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
36%
Mi van akkor, ha sem szellem sem lélek nincs? Még senki nem jött vissza a halála után.
2020. júl. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
27%
Aki meghal, és nem hamvasztják el, annak a teste idővel elrohad, lebomlik, és a csontok maradnak csak. Szellem, lélek, stb, nincs, pontosabban ezeket hívják tudatnak, amihez viszont az szükséges, hogy az agy működjön. Amint az agy nem működik, mert az ember meghal, a tudat megszűnik, vége. Te már nem fogod fel, csak akik élnek tovább. Csak az ember ezt nem képes felfogni, ezért találtak ki annyiféle teóriát, hogy mi történik a halál után.
2020. júl. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
70%
Ha nem lépnek a fénybe, akkor itt ragadnak, ezért szándékosan kell elküldeni a fény felé őket! Én hiszek ebben, mert volt konkrét esetem, aki itt ragadt, érzékeltem, álmodtam is vele és mondta, hogy itt ragadt miattam/miattunk a család miatt. Nekem egy barátnőm segítette őt, hogy eljusson a fénybe! Miután elment, azóta már sokkal jobban érzem én is magam, de azért néha hiányzik. Jó is volt, hogy itt volt, de tudtam, hogy neki már menni kell, nem itt a helye. Egy évig volt itt.
2020. júl. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%
Hihetetlen, aki értelmes választ ad, az 0%-on áll, aki meg ilyen fénybe lépéses hülyeségeket ír, az 100%-os. Én nem pontozok le senkit, de ez egészen elképesztő.
2020. júl. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
19%

tegnap 18:02 Adom! Nekem is volt pár "csoda" jel. Komolyan!


Szobában amikor egyedül voltam este, akkor egy papírangyal (decemberben történt) leesett magától! Pedig senki sem nyúlt hozzá! Utána idén nyáron, egy veréb szált le az ablaknál, mert a madarak tudnak csinálni. Remélem jel volt!

2020. júl. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
37%

6 - ha már ennyire értesz hozzá, csatolnád a tudományos kutatást/bizonyítékot (csak mert a magatokfajta fanatikusan redukcionista-marerialista hívők), amelyik kifejti, hogy az agy hogy hozza létre a tudatot, az éntudatot illetve szubjektumot? Tudtommal a mai napig nem jutottak a válasz közelébe a leghíresebb agykutatók sem, de ha te ennyire tudod, oszd már meg velem légyszi!

Illetve az is érdekelne, hogy van-e bizonyítékod arra, hogy nincs Isten, illetve nincs semmi a halál után, mert ugye olyan biztos vagy benne, hogy tuti erre is van bizonyítékod! Amennyiben nincs, te is csak hiszel valamit, ami azt jelenti, ugyanolyan hívő vagy te is, mint akiket hülyének néztek (6,8,9-es válaszolók.) Csak azért kell a bizonyíték, mert számotokra ugye csak a mérhető dolgok léteznek, aki tapasztal valamilyen érdekességet életében, az nyilván fogyatékos, ugye? Mondjuk nem tudom miért vitatkozom olyan emberekkel, akik megvannak győződve arról, hogy az életük egy rakás random biokémiai reakció összessége, mint ahogy minden más a Földön/természetben/életben. Fogyatékosok.:)

2020. júl. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!