Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Melyik magyarországi település...

Melyik magyarországi településekhez kötődnek híres paranormális események ufók és egyéb természetfeletti lények?

Figyelt kérdés

és mik

pl mátranovákon a mátranováki fanyűvő meg legutóbb is voltak valahol gabonakörök



2020. júl. 22. 21:47
 1/1 anonim ***** válasza:
94%

Hát szerintem ezeknek a többsége valótlan, de megosztok valamit, ami velem esett meg éjszakai túra során.


Tavaly a párommal Dömösről mentünk fel Dobogókőre éjjel, fejlámpákkal. Volt egy olyan szakasz, ahol sorjában csüngő fényeket láttam feljebb. Lehet, hogy cserkészek voltak éjjel 2-kor, nem tudom, de rendesen betojtam. Aztán a Rám-szakadék fenti részét is érintettük, ott főztünk teát. És dobogásolat lehetett hallani...felmásztam az asztal tetejére ijedtemben. Lehet, hogy ilyen táltos csoport volt, nem tudom, de eléggé félelmetes ilyet hallani a sötét erdőségben.


Aztán egy másik alkalommalPomáz felett jártunk sátorozni barátokkal az erdőben.


Egy pici pontot láttunk az égen,ami nagyobb lett és narancssárgás fényű volt, izzó. Aztán kissebb lett és eltünt az égen. Ezt 4-szer láttam összesen.


Nem tudom, mi lehetett.


Ki tudja...én arra tippelel, hogy vannak katonai kísérletek, új fejlesztések, ki tudja hol tart a tudomány,

2020. júl. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!