Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A lények(kriptidek) miért...

A lények(kriptidek) miért orientálódnak gyermekek felé? Biorezonanciás energia kisugárzás miatt?

Figyelt kérdés

Most nézem a Gnoblin c. filmet, amit az azonos folklórból dolgoztak fel és ebben a lény csak gyermekekre vadászik. Innen jutott eszembe, hogy korábban olvastam egy ufos oldalon cikket erről. Ha megnézed a legtöbb kriptid azaz titokzatos lény gyermekekre vadászik. ott van Slenderman. Filmet is csináltak abból is és gyermekekre vadászik kizárólag.


Aki volt a '70-es években vidéken gyerek emlékezhet, hogy a szülei, nagyszülei a mummussal ijesztegették. Vigyázz nehogy rossz fát tegyél a tűzre mert elvisz a mummus. Utána néztem és a mummus is gyerekeket rabol el. Ott van a fanyűvő, szintén gyereket rabol. Az ogre, fleetwood monster, grassman, ogapogo mind gyermeket rabol.


A hab a koronán, hogy a boszorkányok, akik a középkorban a mai németország helyén éltek, szintén gyermekeket ettek. rengeteg feljegyzés van róluk. John Keel: idegen lények az űrből és az időből fel is sorol számos ilyen esetet, amikben boszorkányok ettek gyerekeket


Lehetséges, hogy a gyermekek bioenergiás kisugárzás okozza ezt? Magasebb dimenziós lényeknek erre van szüksége?



2020. júl. 26. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Félre érted a biorezonencia csak az egyik ok. A fő ok az agyhullámok tekeredettségében keresendő. A Gyerekeknél ez jobban fennáll. A kriptoidok különnösen érzékenyek erre.
2020. júl. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Észrevettem, hogy engem is így felnőttként vonzanak a kriptidek. Sok vidéki nyaralásom alkalmával láttam érdekes teremtményeket, követtek a fák közt, jelentek meg ilyen bizarr lények. Nekem gyermeki gondolkodásom, őszinteségem van lehet ezért? Nekem is nagyon tekerednek az agyhullámjaim?
2020. júl. 26. 20:09
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
igen felnőtteket is megtalálnak , de csak ha elég gyerekesek.
2020. júl. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
de nem veszélyesek. a reticulanoktól viszont óvakodj. ők már raboltak is el embereket.
2020. júl. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem egyszerűbb a magyarázat. A gyerekek még látnak. Sok felnőtt már nem és igyekeznek ezt a képességet a gyerekből is kiűzni.

Az érem másik oldala, hogy így könnyű a gyermekeket "zaklatni", hiszen úgysem fognak hinni nekik ("nem szabad elárulni senkinek", "úgysem fogják elhinni"). Vagyis magyarán, a lények sem hülyék...

Az viszont erős túlzás, hogy elviszik, megeszik, stb a gyereket. Mindenesetre jól megrémíszthetik.

2020. szept. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
Az a vicces számomra mikor egy tanult felnőtt ember elhiszi hogy slanderman egy létező vmi.A kókóban is hisztek még??Vagy a rézfaszú bagolyban??Néha azért használjátok az agyatok is.
2021. máj. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Filmet is csináltak abból is"

Elfelejtetted megjegyezni, hogy filmet csak valós dolgokból csinálnak!

Valós lény Hófehérke is, hiszen filmet is csináltak róla.

.

A gyerekek lelkileg érzékenyebbek, mint a megkérgesedett lelkületű felnőttek.

Sőt, okosabbak is a felnőtteknél, hiszen ők olyat is tudnak, amit a felnőttek már elfelejtettek.

2021. aug. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!