Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A Nyugati téri aluljáróban és...

A Nyugati téri aluljáróban és környékén tapasztaltatok már megmagyarázhatatlan természetfeletti jelenségeket és lényeket, szellemeket vagy azokhoz köthető dolgot?

Figyelt kérdés

Egy kisebb csoda, ami ott folyik, és sztem a Blaha vagy a Hős utca nem egy súlycsoport, hiszen egy majd kilométeres katakombarendszerről beszélünk, nem csak tömegközlekedési csomóponttal, de pályaudvarral, westenddel, és egy külön kis 'medinával' (az évek óta áram nélkül üzemelő telefonos-harisnyás-púderes sem utolsó látványosság).

Három kerület határán fekszik, egyszerre fővárosi és önkormányzati, BKK/MÁV/privát szolgáltatók minden szinten: bizonyos szögből biztos, hogy kirajzolódik a pentagramma is. Ti figyeltetek már meg furcsa, természetfeletti jelenségeket vagy megmagyarázhatatlan lényeket arra? Állítólag szellemjárta is a hely egy jó barátom szerint.



2020. aug. 7. 23:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Én még soha sem láttam ott semmi különlegeset.
2020. aug. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Ott rengeteg megmagyarázhatatlan jelenség folyik. A szegény fiatalember aki 5 éve egy falatot nem evett, mert azóta csak a budaörsi jegyre spórol nagybeteg édesanyjához.

Vagy a mentalista indián zenészek akiknek egyik kezükben a forralt bor, másikban a hot dog amin tele szájjal nyammognak, de a csodás képességeiknek köszönhetően még így is szól a pánsípjuk.

2020. aug. 8. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Igen, múltkor egyszer nem késett a vonatom.
2020. aug. 8. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Hát, egyszer sikerült kevesebb, mint öt perc alatt átverekednem magam a tömegen a villamoshoz. Az kisebbfajta csodának számított valóban.
2020. aug. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Egyik éjszaka úgy átmentem ott hogy nem volt ott húgyszag, az is kisebb csoda volt
2020. aug. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Bátor Tintanyúl ***** válasza:
66%

Az egész Nyugati aluljáró egyetlen nagy rejtély, de nem természetfeletti, inkább természetalatti.


Főleg az a rejtély, hogy miért nem perzselték már fel és építették újra az egész lepratelepet. Komolyan mondom, egy csipetnyi Kelet-Timor Budapest szívében.

2020. aug. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ALULjáróban természetFELETTI?

No ne má'!

2020. aug. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!