Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ötletek? Jelent valamit vagy...

Ötletek? Jelent valamit vagy csak túlgondolom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kicsit hosszú lesz,úgyhogy akit nem érdekel vagy nem hisz az ilyenekben hanyagoljon :)

(Ja és lehet rossz kategória bocsi jobbat nem tudtam😅)

Szóval:


Azt tudni kell hogy a ház ahol lakunk elég régi és az előttünk lévő tulajdonos egy idős néni (rokon) volt aki pár éve elhunyt rákban(nem a házban hanem a kórházban).


Azóta elég érdekes dolgokat tapasztalni.

Játékok érdekes viselkedése, kutya érdekes viselkedése és hasonlóak. Itt nem szeretném nagyon kifejteni, privátban szívesen😄)

Ami rátesz egy lapáttal hogy állítólag 7 éves koráig egy kisgyerek látja a különböző "lényeket" (nemjut eszembe jobb szó).

A családban van egy 1,5 éves kisfiú és mostanában egyre több érdekes dologra leszünk figyelmesek vele kapcsolatban.

Például: néz egy pontot sokáig a szobában elkezd sírni és befut a sarokba és alig lehet kihozni onnan, és hasonlók.


Bárkinek bármilyen ötlete? Bármit szívesen meghallgatok(negatívokon kívül :D) mert kíváncsi is vagyok valamint ez a téma nagyonis érdekel!

További szép estét <3



2020. aug. 16. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem értek ehez, de hiszek benne, lehet az a rákos néni nem volt "átlagos" és a kisfiú érzi hogy valami van a "levegőben".

Én igaz már 24 éves vagyok, de a párom mamájánál ahol meghalt a papája rosszul leszek, szédülök és olyan mintha valaki figyelne, lenne ott valaki.

2020. aug. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igazából én sem tudom, hogy mi lehet, de biztos ijesztő.

Más is tapasztal ilyet, de mivel tudományos bizonyíték nincs rá, ezért rájuk mondják, hogy hallucinálnak, vagy elmebetegnek kiáltják ki őket. Nálunk is volt már olyan, hogy teljesen nyugodtan feküdtem, egyedül voltam az egész házban, és hallottam nyikorogni a padlót, mintha valaki sétálna rajta, de olyan is van akinél a vonalas telefon csörög minden nap, még a kihúzás után is az ott lakott rokon halálának időpontjában.

Nálunk az volt a legijesztőbb, amikor még gyerekkoromban, éppen felújítottuk a házat, ezért egy szobában aludtunk. Apám kiment a vécére, és amíg kint volt a tesóm becsukta az ajtót. Apám jött vissza a sötétben, és amikor az ajtóhoz ért, akkor neki ment, mert emlékezett rá, hogy nyitva hagyta. Megkérdezte, hogy ki csukta be az ajtót, és a tesóm azt válaszolta, hogy ő, mert bámult minket, az ajtóból egy szürke néni. Na attól a nénitől, még a mai napig félek (akit egyébként a tesóm kiskorában többször is látott).

Egyébként erre vannak olyan elméletek, hogy léteznek párhuzamos univerzumok, amik hatással vannak a miénkre, és persze a miénk is hatással van a többire, de ez csak elmélet, hogy valójában mi történik senki sem tudja. Mindenki szerint az történik, amiben hisz.

2020. aug. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan nem velünk (szerencsére:D ), de az egyik ismerősnél történt hasonló dolog, szóval jelent valamit.

Ott maradt/ragadt lelket/lelkeket láthat a kisfiú. Egyébként, ha sötétben vakuval csinálsz egy fényképet arról a pontról ahová a kisfiú sokáig néz akkor lehet lesz valaki a képen (az ismerősnél tisztán látszottak az árnyékok és csak egyedül fényképezett).

2020. aug. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én sem tudok sajnos tanácsot adni de az biztos hogy lètezik ilyesmi. A körmösöm mesèlte hogy múltkor az egyik vendège vitte a kisgyerekèt is mert nem volt aki vigyázzon rá. És a kislány a körmös háta mögè nèzett és megkèrdezte: ki ez a nèni?! A körmös párjának az előző felesège meghalt, azt hiszem nem is ott. Engem azóta is kiráz a hideg ha eszembe jut. Ők is ledermedtek.

Talán èrdemes lenne megszentelni a házat?! Nekem is van amúgy hasonló tapasztalatom, ha gondolod privátban elmesèlem

2020. aug. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Érdemes utána nézni - harmadik szem gyerekkorban témakörben: ők fogékonyabbak a paranormális jelenségre.
2020. aug. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

igen van/vannak


Amit tenni tudsz, hogy nem félsz, ha igen azzal többet ártasz ..


tértisztitás, majd házra védelem, és a benne élők személyeire

2020. aug. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!