Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek képzelődtem? Ki...

Szerintetek képzelődtem? Ki tudom deríteni valahogy hogy van e valaki/valami a házunkban?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel történt. Felébredtem a kisebb gyerek még aludt. Kimentem a mosdóba, becsuktam és bezártam a bejárati ajtót (férjem nyitva hagyja hogy szellőzzön) mert vihar kezdődött. Benéztem a kamasz lányomra láttam hogy még ő is alszik. Így vissza mentem lefeküdni. De nem aludtam el mindjárt, tisztán hallottam ahogy valaki bejött a hálószoba melletti ebédlőbe mármint hogy kinyitotta az ajtót és a lépteket is hallottam. Úgy gondoltam felébredt a nagylány,de nem mentem ki visszaaludtam. 1 óra múlva felébredtem, kimentem és a bejárati ajtó tárva nyitva, a nagylány pedig aludt, kérdeztem volt e ébren azt mondta egyáltalán.


Előfordul sűrűn hogy amikor a gyerekek alszanak este én fent maradok és sorozatot nézek az ebédlőben, és kintről a konyhából és az előszobából hangokat hallok. Leginkább mászkálást, lihegést, de volt hogy morgást is.


2020. aug. 20. 14:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem van valami..


Nincsenek mostanságban több vitáitok? betegségek? kár események? égők szétrobbanása?pl. hideget nem érzel körülötted? egyik pillanatról a másikra, úgy hogy látszik a leheleted?

2020. aug. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
1+ Lépcsőn való leesések.. furcsa esések?
2020. aug. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Kattoryory válasza:
87%
Lehet valaki be akar törni és felméri a terepet.
2020. aug. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Milyen a ház vagy a telek múltja? Új ház, vagy régi, ti vagytok az első lakók? Hiába új egy ház vagy lakás, a telken akár több száz évvel ezelőtt ki tudja kik éltek ott. Halt meg valaki az elmúlt pár évben rokon, ismerős?
2020. aug. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Régi ház lett felújítva de nem tudok róla hogy meghalt volna itt valaki.

Egy szoba van (a nagyobb lány szobája) ami az elejétől kezdve furcsa, nem tudom elmondani miért de mindig olyan rossz érzés fog el ha benézek, tavaly amikor ide költöztünk különösen hideg volt ott mindig de aztán megszűnt. Nem is mondott eddig semmit a lányom, egészen tegnap estig amikor azt mondja egymás után 3x leesett a fésűje a polcról. Illetve egy hete kb minden nap megkér hogy ne mászkáljunk már folyton ki mert nem tud aludni. De eddig eszembe se jutott hogy nem is járkálunk...

2020. aug. 20. 18:21
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor próbáld ki, hogy mikor nem zavar senki, otthon vagy és ráérsz, vagy épp "fogékonyabb" hangulatban érzed magad ezekre a jelenségekre, akkor benyitsz abba a szobába és csak hagyod, hogy jöjjenek az érzések, képek, gondolatok vele kapcsolatban. De ezt végig csinálhatod a ház többi részével is. Lehet, hogy sikerül majd ráérezni, kimeditálni, hogy mi van ott, ami ezeket okozza.

De érdemes lenne lányoddal is elbeszékgetni a szobáról. Miket érez ott, miket álmodik, hogy érzi ott magát, stb.

2020. aug. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%
Nem a fèrjed nyitotta ki megint? Ö hol van a sztoriban?
2020. aug. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

6-os köszönöm, kipróbálom!

7-es nem a férjem volt, dolgozni ment amikor kinyitotta. Amikor én bezártam, azt csak belülről lehetett kinyitni.

2020. aug. 20. 19:08
 9/13 anonim ***** válasza:
43%
Ha nem a lányod volt akkor meg esélyes hogy nem jól zártad be és esetleg a huzat nyitotta ki. Szellemek biztos nem voltak
2020. aug. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%
Azt írod, régi ház lett felújítva, akkor bármi lehet ott.
2020. aug. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!