Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Egy régi jelenség tért vissza,...

Egy régi jelenség tért vissza, mások is tapasztaltak ilyet?

Figyelt kérdés

KB 10 éve kezdödött, a szálásomon feleltem reggel és a TV képernyőjén egy tisztán kivehető emberi alak volt látható, amit érdekesnek találtam de nem izgatott, úgy gondoltam, a TV vél van valami... Elmentem reggelizni és mire vissza értem már nem volt ez az alak kivehető. Ugyan ez később otthon is jópárszor megtörtén és egyre intenzívebben, ablak, monitor, TV stb tükrőzödésében láttam hetekig úgy voltam vele míg nem árt nem izgat.


Most felkapcsoltam a villanyt mert ki akartam menni a konyhába, és az ablakon megint ott volt... KB 10 év után újra itt van.. És konkrétan az árnyból kivehető volt hogy engem figyel..

Legutóbb mikor "velem volt" mindenben balszerencsés voltam semmi nem jött össze, más is tapasztalt ilyet, hogy láballtatok ki/hogy lehet elzavarni??



2020. szept. 11. 04:13
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Ezt hívják szellemképnek. A hátsó kábeldugaszban nem érintkezik jól a vezeték, ami a TV-be megy közvetlen. Újra kell kötnöd
2020. szept. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
Ezt hívják tükörképnek. Tudod amikor valami anyagról visszatükröződik a tested és ezért látod magad
2020. szept. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
9%

"a TV képernyőjén egy tisztán kivehető emberi alak volt látható"

Hihető!

Elárulom, az az alak a reggeli híradó riportere volt, akit érdekesnek találtál.

.

A szellemkép nem a hibás kötés következménye.

Mióta madzagon jön a TV-műsor, megszűnt a szellemkép is, hiszen nincs antanna, nincs kerülő úton rá visszaverődő jel sem.

2020. szept. 17. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Fogadok ateista vagy. Azért kísért.

Meg akar győződni róla a lelked még mindig a Sötét Nagyúré.

2020. okt. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!