Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Megszállták a konyhát?

Megszállták a konyhát?

Figyelt kérdés
Sokat olvastam, hogy egy szellem kötődhet bizonyos tárgyakhoz. Mai nap nagyon ijesztő dolog történt hiába vagyok 21 éves még így is megrázott a dolog. Épp kimentem a hűtőhöz semmi extra nem volt kinyitottam a hűtőt, majd visszacsuktam. Pár perc elteltével újra megismételtem, de valami nem stimmelt...a hűtőben volt egy torta szelet, és az eldőlt magától. Nagyon megijedtem szerintetek hívjak médiumot? Lehetséges hogy megszállták a konyhát/hűtőt?

2020. okt. 5. 17:06
A kérdező szavazást indított:
Igen megszállták
Csak a hűtőt szállták meg
Ameddig nem repül bele a torta az arcodba magától ne foglalkozz vele
36 szavazat
1 2
 1/17 anonim válasza:
Hidd el nem kell parázni
2020. okt. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én már nem enném meg.
2020. okt. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem hiszem.
2020. okt. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%

Hu, bár én is csak ennyit tapasztaltam volna...már ha nem valami bugyuta kitaláció.


Na azt képzeld el, hogy amikor hajnalban a párom felkelt készülödni munkába, utána rá kb 10 perccel leesett a hátizsák a polcról, aztán egy pár órával később, reggel a felsőm a fogasról. Majdnem kiesett a szívem az ijedségtől.


Volt olyan, hogy a kutyus póráza a használata után 4-5 órával később esett le a földre. Olyan 23:00 óra tájékán. Jó volt...


Most tegnap este a konyhában levő kanapén ágyaztam meg, aztán egy pár óra elteltével random leesett valami a polcról. Úgy, hogy nem nyultam semmihez, csak a helyemen feküdtem.


Nem tudom, mi okozza az ilyesmit, hogy csakúgy leesnek tárgyak a lakásban...ha valaki adna magyarázatot, az jó lenne :/

2020. okt. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Grimfox ***** válasza:
94%
Nem, a hűtőajtó kinyitása mozgatja a hűtőt is, emiatt dőlt el a tortaszelet, köze nincs semmi szellemhez.
2020. okt. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
10%
Hívjad kifele a médiumot! Ismerem ezt a szellemet, a következő, ami leesik, az a fejed lesz!
2020. okt. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nálunk is van ilyen jellenség meg veszem a süteményt reggel este ennék belőle és nincs ott majd közli velem egy hang keveset vettél az ért nem maradt .
2020. okt. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
43%
#4 Na ezért nem hagyom, hogy az asszony szerelje össze az ikeás polcot...
2020. okt. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem eldöle, hanem mászott kifelé a szerencsétlen. Elunta , hogy már két hete ül a hütödben.
2020. okt. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Megszállták. Az oroszok.
2020. okt. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!