Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Látók! Hogy néznek ki a Halál...

Látók! Hogy néznek ki a Halál Angyalai?

Figyelt kérdés

2020. okt. 5. 23:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
73%
Kedves kerdezo, hogy kered a valaszt, csak leiras legyen vagy estleg fenykep vagy video?
2020. okt. 6. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Aki látta már, leírja szavakkal, úgy jó, de ha vannak megközelítően helyes ábrázolások, akkor az is megfelel.
2020. okt. 6. 04:48
 3/23 anonim ***** válasza:
57%
Hát ilyen pink blúzos izé.
2020. okt. 6. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Nem annyira a ruhája érdekelne, hanem pl az, hogy humanoid felépítésű? Pl van arca vagy olyasmi? Kezei vannak? Vagy egy nagy "paca" az egész?


Amúgy honnan jött ez a "pink blúz"? ;)

2020. okt. 6. 05:48
 5/23 anonim ***** válasza:
79%

Van arca, nem is kicsi. Fogai nincsenek, de feketêk nár. Humanoidszerű, de úgy néz ki, mint egy sáska.

A pink blúz pedig vateráról jött.

2020. okt. 6. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Látó is írjon, legyen kedves! 🙏
2020. okt. 6. 06:23
 7/23 anonim ***** válasza:
68%

Most kapsz egy komoly választ.

A látó sem látja a halal angyalát.

2020. okt. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
68%
Én látó vagyok, mondtam már, hogy pink blúzos!
2020. okt. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
76%

mindig ahhoz hasonló az alak amilyen típussal összefutnak....tehát neked nekem humanoid ...Legalábbis én így hiszem, egy gepárdot nem fogja emberi alakban hurcibálni.

A megjelenés még lehet olyan személy aki közel áll hozzád, vagy szimplán megnyugtató a jelenléte.


Vagy lehet szimplán metafóra, egy újjabb emberi képzelet mivel elfogadhatóbbá teszi azt. Mivel ember szerű ember közelibb is.

2020. okt. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
96%
Én nem vagyok látó, de ápolók mesélték, hogy amikor éjjel dolgoztak, a nagyon betegek ágya mellett láttak ilyen fura fekete csuklyás elmosódott alakot. Az illető meg is halt utána. Hogy ez igaz volt, vagy sem, nem tudom. Kórházban történt.
2020. okt. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!